[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: acvarist
Forum Index » Profile for acvarist » Messages posted by acvarist
Message
Vreau sa schimb in Bucuresti in cartierul Militari vreo 30 de fire din planta hygrophyla polysperma pe 10 creveti red cherry.
Daca are cineva creveti red cherry de dat la schimb astept urgent PM!!
Cumpar masculi si femele de guppy urgent in Bucuresti in zona Militari, Iuliu Maniu.
M-ar interesa numai guppy maturi.
Daca are cineva de vanzare guppy in zona asta astept urgent PM.
acvarist wrote:Vreau sa donez urgent in Bucuresti in cartierul Militari Hygrophyla polysperma si sa o schimb daca se poate cu niste pesti vivipari: xipho, platy sau guppy. Daca nu are nimeni de dat nimic la schimb se doneaza.
Donatia e valabila astazi!!
Astept urgent PM!!
Vreau sa donez in Bucuresti in cartierul Militari Hygrophyla polysperma si sa o schimb daca se poate cu niste masculi si femele de guppy urgent.
Daca nu are nimeni de dat nimic la schimb se doneaza.
Donatia e valabila astazi sau pina maine seara.
Astept urgent PM!!!
Cumpar urgent masculi de guppy si femele in Bucuresti in cartierul Militari.
Daca are cineva de vanzare astept urgent PM!!
Sau dat toti pestii?
Ca mi-ai promis ca ma suni daca mai ai de dat.
Cumpar foarte urgent masculi de guppy in Bucuresti in cartierul Militari.
Sper sa aiba cineva din acest cartier masculi de guppy de vanzare.
Astept urgent raspuns pe PM!!!!!!
Au murit in punga cand mergeam spre casa si i-am aruncat la gunoi.
De acum e invatatura de minte pentru mine sa fiu atent de unde mai cumpar pesti.
La Hornbach am luat mai de mult niste ramirezi si unul avea coada cam rupta si mi-au schimbat pe loc fara discutii.
La Maxi Pet tipul de la acvaristica nu a recunoscut ca au pesti bolnavi si ma enervat.
De acum nu mai intru niciodata in Maxi-Pet.
In seara asta am fost in Maxi Pet Militari sa imi cumpar 2 pesti rodostomus bleheri ( pestele cu gurita rosie) si dupa ce am platit la casa am vazut ca pestii stateaua mai mult cu burta si cu capul in sus pe fundul pungii, m-am intors la baiatul de la acvaristica sa ii arat si el a zis ca nu sunt bolnavi si ca imi da altii, dupa ce a prins altii din acvariu si a pus in paharul de plastic sa ii puna in alta punga erau tot bolnavi. El a zis ca nu sunt bolnavi si nu a vrut sa recunoasca. Cica pestii nu se returneaza si trebuie sa dau alti bani daca vreau sa iau altii, eu avand bonul de la casa in mana.
Deci vreau sa fac un anunt alarmant sa aiba grija cine cumpara pesti din Maxi Pet Militari ca sa nu pateasca ca mine.Am vorbit si cu sefa de tura si a zis ca asta e ghinionul meu.
M-am gandit sa ma duc cu OPC-ul adica protectia consumatorului peste iei dar nu avem 100% norocul sa se rezolve ceva. Daca a mai patit cineva asa ceva astept parerea voastra.
acvarist wrote:
acvarist wrote:Donez urgent specia de planta Hygrophyla polysperma si as vrea sa schimb aceasta planta pe pesti vivipari: guppy, xipho si molly, daca nu are nimeni de dat la schimb donez aceasta planta in cartierul Militari linga piata Veteraniilor.
Donatia e valabila pina maine dimineata, daca nu o ia nimeni o arunc la gunoi.
Astept PM urgent!
acvarist wrote:Donez urgent specia de planta Hygrophyla polysperma si as vrea sa schimb aceasta planta pe pesti vivipari: guppy, xipho si molly, daca nu are nimeni de dat la schimb donez aceasta planta in cartierul Militari linga piata Veteraniilor.
Donatia e valabila pina diseara sau maine dimineata, e pacat sa o arunc la gunoi.
Planta e rezervata pina diseara!
Donez urgent specia de planta Hygrophyla polysperma si as vrea sa schimb aceasta planta pe pesti vivipari: guppy, xipho si molly, daca nu are nimeni de dat la schimb donez aceasta planta in cartierul Militari linga piata Veteraniilor.
Donatia e valabila pina diseara sau maine dimineata, e pacat sa o arunc la gunoi.
Astept urgent PM!!
Donez si schimb in Bucuresti in cartierul Militari specia de planta Hygrophyla polysperma astazi pina diseara cu masculi si femele de guppy urgent.
Am tuns 29 de fire din ea si nu as vrea sa o arunc la gunoi!!
Astept urgent PM!!!
Platy au ajuns cu bine la mine.
As vrea eu toti guppy dar nu stiu cum o sa pot ajunge in Berceni ca eu stau in Militari.
Vreau eu cei zece pui de platy.
Vezi ca ai un PM de la mine.
Mai ai guppy de donat?
Planta e rezervata, se poate inchide.
Donez urgent specia de planta Hygrophyla polysperma 20 de fire in Bucuresti cartierul Militari, Piata Veteraniilor pina diseara.
Imi pare rau sa o arunc la gunoi asa ca as vrea sa o donez pina diseara.
Astept urgent PM!
Sa dat, se poate inchide.
 
Forum Index » Profile for acvarist » Messages posted by acvarist
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com