[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: kyto
Forum Index » Profile for kyto » Messages posted by kyto
Message
Am 130 de bucati negri cu ceva dungulita nu prea pronuntate.

Dimensiuni intre 1.5 si 2 cm si continua sa creasca.

Locatia: Ploiesti

Cei interesati sa cumpere ma pot contacta pe YM: nanotel_ro

Daca ii vrea cineva pe toti ii dau si cu 1 RON / bucata.
o sa trec locatia imediat.


Acvariul 2 a aparut din cauza ciorbei pe care o am, pesti nu prea multi ci foarte multi. Sper ca in curand sa am un acvariul de 500litri si astea se vor desfinta probabil. Nu am stat nici de plantarea lui, am inca plante in celalalt in ghivece, etc.

Pietre negre...... daca gasesc pe rau si dastea si nu sfaraie la otet fi sigur ca o sa incerc si sfatul tau.
Asa scria la regulament, ca tre sa ma prezint, na ce sa fac, vin si eu cu o mica prezentare
28 de ani, programator, ugigas de pesti,

pentru cine vrea sa stie mai multe sa caute pe google Haotik, sau sa imi viziteze blogul personal, www.haotik.ro

Cred ca acum cateva luni cand incercam sa ma inregistrez si nu mergea sa "ocupat" haotik si oi fi tot eu cu user nevalidat, asa ca am alt nick pe aici, nu prea-mi convine chestia asta dar nu se darama cerul din asta. Important e sa invat cat mai multe ca sa nu mai chinui pestii.
 
Forum Index » Profile for kyto » Messages posted by kyto
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com