[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: efessro
Forum Index » Profile for efessro » Messages posted by efessro
Message
s-a dat, se poate inchide
eu il folosesc cu brio, una la 50 L de apa la prima ciclare dupa care mai pun doua la spalarea filtrului, mentionez ca am acvariu de 200L net iar filtrul il spal cu simt de raspundere direct cu apa din retea
la fel de urgent
inca e cu apa, pietris si niste plante
pret nou 250 RON
Vand un acvariu de 120L brut, 80x35x45 cm ( LxlxH ), acvariu inca nu e golit si nici nu intentionez sa il golesc pana la venirea unui cumparator, potentialul cumparator sa vada cu ochii lui ca nu curge, acvariul are 2 capace, unu din fibra (cele din comert) cu instalatie de 2 neoane si inca unul facut de mine dintr-un placaj grunduit, cel facut de mine este prevazut cu 3 locuri pentru neon si 2 coolere pentru la vara, acvariul mai are si niste plante, fundalul este format dintr-un autocolant negru, motivul pentru care il vand este achizitionarea unui alt acvariu mai mare.
acvariul se ridica din zona Giurgiului x Dr. Gazarului

se mai adauga si un filtru intern Fan1 cu burete de rezerva nou

pretul este de 350 ron.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

alte relatii pe mail: efessro@yahoo.com
Numele : Adrian
Varsta: 28
Acvariu 1:
Dimensiuni: 80/35/40 cm ( L/l/h )
Pesti: gurami 4 (2 galbeni si 2 albastrii), scalari 8, macropodus 2, ancistrus 4, coridoras 3, botia 2, platidoras 3.... si da..stiu ca e suprapopulare
Plante: nu le stiu pe nume.....
Pietris: 2-3 mm, strat de 5 cm
Lumina: 2 neoane de 18 W ( aquaelle + tld 830)
Filtrare: Resun 1100L
Acvariul 2:
Dimensiuni: 45/27/40 cm ( l/l/h )
Pesti: ancistrus 6 pui
Nevertebrate: Melanoides 9-10, Pomaceea 3
Plante: printre aletele Jawa Moss si Jawa Chrismas
Piesele de rezistenta: 10 creveti Red Cherry
Filtrare: Aquawl Fan 1
Lumina: 2 neoane de 15 W ( aqua-glo si sun-glo )


In rest sper sa am cat mai putine problema si sa invat cat mai mult de la voi.... apa limpede si sa va traiasca toti
 
Forum Index » Profile for efessro » Messages posted by efessro
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com