[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: bobo250969
Forum Index » Profile for bobo250969 » Messages posted by bobo250969
Message
m_3 wrote:As fi curios si eu sa stiu cum functioneaza chestia aia si ce pret are. Pe site nu am gasit informatii mai detaliate.


principiul de functionare nu il cunosc exact si nu vreau sa spun prostii,pretul era in 2004 cam 600000 lei si o rezerva cam 300000 lei ,a fost cumparat de la un magazin de pe grivita linga adm. financiara ,cam asta mai stiu
e cam de mult la gunoi smilie
ce marca este?
am avut asa ceva si a lucrat destul debine la un acvariu de 100 l,pila a tinut cam 2 luni
nici o sansa
crezi ca in 12 cm latime ar sta ceva bine?
si eu multumesc si sper sa putem sa ne bucuram cit mai mult timp de ei si sa faca treaba !
atunci cind nu va mai exista"e facuta de mina omului"si "lasa ba ca merge asa" se va putea spune ca si la hobby-uri daca vrei sa ai lucru ca lumea va tb sa platesti.Daca inca se crede ca ai "bomba cu co2"si vrei sa te compari cu Otto cu a lui instalatie co2 cu ph-metru digital atunci ne tinem tare mindrii si nu ne tb realizarile "imperialistilor" Brucan !!!!!!!!!!!! iar mor, sper sa nu mai dureze decit pina in 2007 :x
combinatia speciilor e .........bizara, platy cu scalari???i
si pe mine ma intereseaza 20
pe pm sau mail
chiar nu are nimen asa ceva?
citi litri face pe ora filtrul?
hemigramus bleheri 20
hemigramus erythrozonus 20
hasemania nane 10
gasesti la magazinul de linga pizza acapulco (unirii)
acvariul a fost ciclat ,pestii au venit la 2 luni ,iar acum acest acvariu are 1 an si 2 luni si aceasta apa verde a aparut acum o saptamina max
de o saptamina am o apa de balta (verzuie).acvariul are 500l,filtru extern 1200l/h,7 x36w lumina (aquarelle tld830,),Ce ar tb sa fac ?Schimburi dese de apa? Am uitat de pesti 33 neoni 12 ancistrusi si 10 tetre. Va rog o mina de ajutor..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!
poti impartasi te rog din executia fundalului macar citeceva?
e adevarat lipseste punctul dar eram ff obosit ,inca o data scuze
21ron;19,5ron
va rog sa ma scuzati daca v-am jignit ,vad ca" spiritistii"apar
 
Forum Index » Profile for bobo250969 » Messages posted by bobo250969
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com