[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: killy_ady
Forum Index » Profile for killy_ady » Messages posted by killy_ady
Message
salutare.......anu ntul se poate inchide.multumesc ptr.gazduire
salutare tuturor....saptamana asta totul se reduce la jumate de pret ....3 discusii mari 150 lei ,acvariu 330l 120 lei,filtru tetra tec ex 700 100 lei.incalzitor 300 w tronic electronic 24 lei.lampa glo 123 lei masa acvariu 100 lei...plante se dau bonus celor care cumpara una alta la alegere.........multumesc mult moderatorilor ptr.gazduire.....detalii pm sau tel 0728337105 cristi....
salut.deoarece renunt la acvaristica ofer spre vanzare;acvariu home made 330 litri=250lei,lampa glo 250 lei,3 discusi mari 300lei,incalzitor electronic tronic 50 lei,filtru tetra tec ex 700=200lei,masa acvariu 1oolei,plante 3 nuferi mari visini 50 lei,restul bonusuri celor care cumpara cate ceva.......detalii pm sau la nr de telefon 0728337105,multumesc......
buna ziua,vand acvariu 33o litri ,11o cm lungimea.60 h ,50 l,cu tot cu stand ptr acvariu,lampa glo,filtru tetra tec ex 700 ,incalzitor 300 w tronic, plante si buturugi plus pestii 3 discusi mari bonus......detalii la tel 0728 337 105 sau pm.
buna ziua.cumpar capac acvariu lungime 112 cm latime 48 cu suport ptr 2 neoane de 90 cm.detalii pm.multumesc.
salut.dupa cum spune si titlul schimb lotus rosu planta mama cu orice planta din gama echinodorus.mentionez ca lotusul are 40 cm si vreo 14 15 frunze.detalii pm.multumesc.
salut.cumpar aceasta planta potamogeton gayi asa cum spune titlul.detalii pm.mersi
cumpar aceasta planta de suprafata.detalii pm.multumesc.
buna seara.scuze ,am uitat sa spun .....costa 40 lei si este o singura planta matura.......o vand ptr ca este prea mare ptr mine.
buna seara.vand aponogeton crispus 12 14 frunze inaltime 60 65 cm.multumesc.
plantele au sosit.multumesc rog un admin sa inchida.toate bune.
buna ziua.mai vinzi ori nu?.
vreau 50 fire....0728337105 .cristi.
buna ziua.doresc sa cumpar blyxa...avand putin timp vreau sa aranjez un pic acvariul.astept oferte sau daca stiti unde gasesc va rog spuneti-mi.la multi ani.
salutare.doresc sa vand valisneria giganteea lungime 2 m.detali pm .multumesc.
multumesc de info.multumesc pentru mutare vina imi apartine ,nu am fost atent si am scris la vanzari.toate bune.
doresc sa cumpar planta asta.detalii pm.daca ati vazut pe undeva dati-mi si mie de veste.multumesc.
buna ziua.doresc sa schimb valisneria giganteea cu sagitaria subulata.mentionez ca valisneria are 165 cm .detalii pm.multumesc.
doresc sa le spal deoarece la inceput erau transparente iar acum sunt negre.daca dvs. nu le spalati inseamna ca stiti voi ceva .multumesc de raspunsuri tuturor.merg pe mana voastra.
salutare.doresc sa stiu care este cea mai buna metoda de a curata furtunele de la un filtru exterior .multumesc .
 
Forum Index » Profile for killy_ady » Messages posted by killy_ady
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com