[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: costea andrei cosmin
Forum Index » Profile for costea andrei cosmin » Messages posted by costea andrei cosmin
Message
daca mi-ai da i-as lua cu placere . Ramirezi nu am dar daca vrei neaparat pot sa iti dau vivipari. Mercy
salut mai ai planta?
as vrea eu sa o iau
vreu eu guppy please vb pe mesenger daca vrei
da-mi si mie niste guppy johnny te rog. nu am guppy decat o perece Please.
cyborg daca vrei pietris de rau pot sa iti daueu dar da-mi si mie adresa ta de messenger sau telefonu si vorbim.
Pietrisul de rau este foarte bun pt plante si mai ales ca iti tine si apa curata
caut cu disperare mascul galben de xifo , daca cineva vrea si are sa imi dea sa ma contacteze imediat. Please.
cine are sa imi dea si mie niste plante? Poate ii dau si eu ceva la schimb. Va rog frumos. Sunt nou inscris pe forum.
eu cred ca nu se pot imperechea guppy cu xifo. Puiul de xifo pe care l-ai vazut in acvariu era probabil de la ultima nastere a femelei de xifo. S-a ascuns pe undeva ca sa nu-l manance si cand a crescut destul de mare a iesit la plimbare
eu iti spun sa iti cumperi mascul de xifo neaparat daca vrei sa scoti pui.
 
Forum Index » Profile for costea andrei cosmin » Messages posted by costea andrei cosmin
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com