[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: AndreiEmanuel
Forum Index » Profile for AndreiEmanuel » Messages posted by AndreiEmanuel
Message
Salutari, am si eu un blood parrot de aproximativ 4 ani(15-20 cm) si doresc sa-i gasesc un stapan care ii poate oferii atentia si grija de care are nevoie, il am situat intr-un acvariu de 50L si stiu si sunt constient ca ii trebuie un acvariu de cel putin 150L, cei de la petshop nu m-au informat cat de mare o sa creasca, din cauza unor probleme personale nu pot sa-i mai ofer atentia care o merita, este un peste foarte sociabil si inteligent, eu ma aflu in PITESTI, daca sunt doritori care sa ii poata oferii un acvariu mai mare si mai multa atentie ca si mine va rog sa ma contactati, multumesc.
Din Pitesti
alutari, am si eu un blood parrot de aproximativ 4 ani(15-20 cm) si doresc sa-i gasesc un stapan care ii poate oferii atentia si grija de care are nevoie, il am situat intr-un acvariu de 50L si stiu si sunt constient ca ii trebuie un acvariu de cel putin 150L, cei de la petshop nu m-au informat cat de mare o sa creasca, din cauza unor probleme personale nu pot sa-i mai ofer atentia care o merita, este un peste foarte sociabil si inteligent, daca sunt doritori care sa ii poata oferii un acvariu mai mare si mai multa atentie ca si mine va rog sa ma contactati prin pm sau un reply aici, multumesc.



Eu ma aflu in Pitesti.
Salutari, am si eu un blood parrot de aproximativ 4 ani(15-20 cm) si doresc sa-i gasesc un stapan care ii poate oferii atentia si grija de care are nevoie, il am situat intr-un acvariu de 50L si stiu si sunt constient ca ii trebuie un acvariu de cel putin 150L, cei de la petshop nu m-au informat cat de mare o sa creasca, din cauza unor probleme personale nu pot sa-i mai ofer atentia care o merita, este un peste foarte sociabil si inteligent, eu ma aflu in pitesti, daca sunt doritori care sa ii poata oferii un acvariu mai mare si mai multa atentie ca si mine va rog sa ma contactati prin pm sau un reply aici, multumesc.
Salutari, am un blood parrot de aproximativ 15 cm, 4 ani ca si varsta si as vrea sa-l donez, din motive personale, copil pe drum si alte lucruri nu-i mai pot oferii atentiea pe care o merita, momentan el sta intr-un acvariu de 50 de litri, sunt ferm convins ca ii trebuie un acvariu de cel putin 150L , asa ca m-am hotarat sa-i caut un stapan care ii poate oferii toata atentia si grija pe care o merita si un acvariu luxos de care sa se bucure.

Eu sunt situat la periferia orasului Pitesti. Multumesc
Buna seara, n-am stiut unde sa postez si am facut un topc, dupa cum spune titlul vreau sa donez un Blood Parrot, l-am luat(acum 2-3 ani) cand el avea maim 5 cm si a crescut foarte mult, el traieste intr-un acvariu de 50 litri singur a ajuns la o marime de aproximativ 10-14 cm, am tot sperat ca o sa-i fac un upgrade la acvariu de minim 150 litri dar n-am reusit din cauza unor probleme, cine este interesat as dori sa aiba un acvariu de minim 200 litri care sa nu fie overcrowded, imi doresc sa aiba o viata cat mai lunga si fericita si asta m-a facut sa-l donez unui cunoscator care ii poate oferii conditiile de care are nevoie, este un peste super destept cu o atitudine de catelus care stie sa vina la mana si face tumbe in acvariu.


Ofer si poze celor interesati, va multumesc, Seara buna.
 
Forum Index » Profile for AndreiEmanuel » Messages posted by AndreiEmanuel
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com