[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: vasy_zoltan
Forum Index » Profile for vasy_zoltan » Messages posted by vasy_zoltan
Message
?i eu am comandat un filtru de1600l/h la un acvariu de 500l. Probabil cam mic dar atât a fost bugetul momentan. Dac? nu merge o sa mai cump?r unu c? este recomandat mi sa recomandat 2 filtre externe.
Acvariul are 6 carasi1 sanitar si 2 cu ventuze.
Sper sa îmi ajung? ca nu pot sa îl plantez prea tare din cauza Carasului auriu, mai vedem.
Mul?umesc. Sa în?eleg ca ai 2filtre externe?
Salut ?tiu ca sunt oftopic dar as rea sa va întreb de filtrare la un acvariu de 500l. As vrea un filtru canistra ?i am g?sit ceva Aqapro 2200 cu sau f?r? uv. Momentan nu sunt în stoc niciunul. Poate îmi recomanda?i ceva. 6 Caras aurii 1 sanitar ?i 2cu ventuza. Scuze dar nu as rea s? deschid un topic doar pt o recomandare.
Oare aicise r?spunde la i trebari?
Salut. Am un acvariu de aproximativ 500 l ap? + substrat ?i spa?iu gol. Inten?ionez sa iau un filtru ?i mam gândit la Aqapro 2200 cu sau f?r? uv. Ce îmi recomanda?i buget 650 lei. Am 6 Caras aurii 1 sanitar si2 cu ventuza. Mul?umesc.
 
Forum Index » Profile for vasy_zoltan » Messages posted by vasy_zoltan
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com