[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: valentin.rusu
Forum Index » Profile for valentin.rusu » Messages posted by valentin.rusu
Message
Macar la tine au ce sa manance ) .. inca mai am destui in caz ca mai vrea cineva
Salutare , mai vin cu inca o serie de "pupaciosi" . Se pare ca sunt pusi pe treaba ... ) care mai doreste si pofteste
s-au dat ... revin cand vine urmatoarea tura
Rezervati momentan pana maine
Salut ,

Se doneaza in jur de 8-9 ancistrusi pui in zona Costin Georgian - Morarilor Bucuresti .
Pentru contact : 0771566837 .
Mersi.

La multi ani !
Se poate inchide . Mersi
Salutare,
Donez pui pomacea in zona Costin Georgian (morarilor)
Pentru detalii: 0771566837
Cumpar melci asasini si niste java sau christmas moss .
Zona : Bucuresti
Nr contact : 0771566837 sau pm .
Salut, am un acvariu de 80 l cu un filtru extern jbl e402 si as dorii sa il schimb, simt ca nu prea mai face fata. Am gast vreo 3 filtre dar sunt indecis momentan care sa il iau si as dorii o parere de la cei cu mai multa experienta in asa ceva .. Acvariul este de aproape 2 ani cu 6 xipho si niste plante easy.
M-am tot uitat la jbl 902, eheim 300 si eheim experience 250(nu am limita la buget, astept si alte idei) . In viitor as trece la un 200 l ( momentan nu am unde sa il pun). Astept propunerile dvs.
2. Butelia de co2 mai stiti locuri pe unde se mai incarca? Preferabil sec 3 bucuresti..
 
Forum Index » Profile for valentin.rusu » Messages posted by valentin.rusu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com