[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: taraiesabie
Forum Index » Profile for taraiesabie » Messages posted by taraiesabie
Message
mai e acvaristica la obor???
as dori cativa melcii pomaceea ,daca are cineva
salut as vrea si eu 5 6 daca mai ai
vreau si eu cativa
cauta boyu ,foarte bun si ieftin
cumpar melci de substrat .preferabil sector 4 5 3
pe preciziei langa coca cola se incarca butelii de co2.il cinstesti pe baiat si nu ai treaba
ma intereseaza sa cumpar cativa melci de substrat sau donatie
in bucuresti. astept PM
mutumesc
ma blagoslovesti si pe mine cu cateva fire??saru mana
am un filtru SERA FIL BIOACTIVE 130 cu siporax si burete la un acvariu de 80 l cu aproape 20 de pesti
la cat timp trebuie curatat sau schimbat buretele sau materialul filtrant???
cumpar 3 4 melci asasini in sectorul 4 preferabil
baga minisiporax in loc de buretii cu care vine
11 kg de pietris mi se pare cam mult
https://www.aquariumprest.ro/acvarii/acvariu-83-litri-boyu-em-600-negru.html la fel am si eu dar am schimbat filtrarea cu sera fil bioactive 130. lumina din ce am vazut e prielnica plantelor easy.vad k tine si 20 de pesti am 6 neoni 3 rasbora 9 xipho si 2 ancistrus +3 pomaceea
citeste aici alex http://www.acvariu.ro/forum/posts/list/2013.page sant cele mai bune recomandari
te scuzam .incearca sa te ajuti pe tine si dupa aceea pe altii
bai manciule ce e in neregula cu tine????tu nu esti in stare de borcanul tau. lasa dracu sfaturile
te superi degeaba .sant sfaturi de la colegi de forum care fac asta de mai multi ani decat avem eu sau tu , asculta ce spun ei
bai copile ce este in neregula cu tine???la 16 ani ar trebui sa asculti ce spun oameni astia , sa iei ce este mai bun din sfaturile lor dar tu o tii k surdu. Opreste te
 
Forum Index » Profile for taraiesabie » Messages posted by taraiesabie
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com