[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: carter15bebe
Forum Index » Profile for carter15bebe » Messages posted by carter15bebe
Message
Donez plante din acvariu dar eventual fac si schimb de ceva puieti/mormoloci de molly galbeni cu negru sau 2-3 guppy.

Zona : metrou Berceni
tel : 0731998066
Stima, Laur
Fiti mai oameni .....altii sufera si voi......sa ia cine vrea cat vrea caci cu ce zice unul altul...tot nu se schimba nimic .....
Al vostru 'om trecut prin viata'

Stima ..

ON : daca se poate face schimb de cativa mormoloci....de maine sunt in concediu....si am bicicleta... (caci la capitolul $ stau mai prost ca baba de vinde legatura de patrunjel la 1 leu)
si nu va speriati de bike caci e deala mic....la relantiu.

MS
Si eu eram interesat de cativa...chiar as da niste plante la schimb caci am ceva... Multu!
Frumos!Bv!
Bv...frumos gest...sper sa gasesti moss intre timp!

Bafta si ape limpezi tuturor!
OFF:Is it the real mirciulica?
ON : As dorii si eu catia melcisori de rasa ca ai tai (eu cred ca am cativa comunitari, dar nu ma deranjeaza).
PM daca mai este available!Ms,Laur
Daca mai ai, as fii si eu interesat pt un acvariu de 160l destul de chel (facut de curand)
Multu, stau la dimitrie leonida
Laur
As fi eu interesat de pestisori, in caz de mai sunt disponibili...
pot da niste fulgi la schimb.

Stima,
Laur
Pick me, pick me!
Da...mai multa fericire a emanat prietena de revelion, cand sa spart 'ghinionul...
MS, voi revenii cu poze...am facut din day 1...acum arata mult mai ok dar sunt debea la 'inceput' de drum
Salutare tuturor si la multi ani!

Precum spune si titlul, donez lintita (planta de suprafata) doritorilor ori celor cu carasi (parca aia mancau asa ceva..)
Daca aveti cativa pestisori ori plante la schimb, cu atat mai bine (pe 31 dec, de revelion mi sa spart acvariul asa ca am rezolvat intr-un fel[am facut o datorie] pt a lua altul si acum, pe langa lintita si 2-3 plante usoare, acvariul de 150L este golas)

Astept PM!
Zona : Metrou Dimitrie Leonida (la 6 min)

Ape limpezi, Laur!
Salut.Pt detalii + schimburile in cauza(daca e cazul...), va rog sa mi dati PM sau mesaj la nr 0731998066
Donez pestisorii din imagine ori schimb cu vivipari/plantute de acvariu
Aurel vlaicu metrou
Primul venit, primul servit
Misto cioata.As fi interesat pt un acvariu de 30-40L cred ca are, cu cativa vivipari...
As putea da la schimb niste mancare congelata de pesti ori plante suprafata/mancare fulgi.

Daca este ok, lasa mi un PM cu nr de tel pt a vedea cum pot ajunge la o statie de metrou ceva.

Stima,

Laur!!!
donez pietris amestecat cu ceva roca vulcanica, size 5-7mm,necesita spalare,ridicare din acvariu
metrou aurel vlaicu...am destul
PRecum spune si titlul, dau la schimb un acvariu Nano de vreo 10-15L fara colturi.

Accept schimb cu pesti ori accesorii acvaristica.

PM me, Buc only!
Salut Rooster,

Decat sa le arunci mai bine le iau eu si le plantez in acvarii (parca ne-am mai vazut langa promenada...)..

As avea niste fulgi sau cativa pui de guppy!

Stima,

Lau
Daca nu, am si eu destule dintracelea mari ca in poza coleg-ului.....cele mici(lintita) as vrea si eu dar inca mai am 2-3 puieti si cu putin noroc, poate o sa prinda

Ape limpezi!
Donez un acvariu cu colturile curbate (astea de bat a nano).
Am observat ca are un punct unde curge...nu ma pricep si nici nu ma fortez sa fac pe mesterul asa ca, cine este interesat de el, ma poate gasi la Aurel Vlaicu Metrou - Promenada.
Daca doreste sa dea o bere de pomana, cu atat mai bine!

Stima, primul venit, primul servit!
Vezi ca nea Mirciulica nu prefera deplasarea....trebuie sa ii duci acolo la el la metrou
 
Forum Index » Profile for carter15bebe » Messages posted by carter15bebe
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com