[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: silviu_andrei2009
Forum Index » Profile for silviu_andrei2009 » Messages posted by silviu_andrei2009
Message
Caut un acvariu cu capac de 90 100 l! Sunt din drobeta
Bun? seara, am 5 carasi si as vrea sa ii schimb cu sanitari sau se doneaza! Cat mai repede posibil! Sunt din Drobeta Turnu Severin, Mehedinti 0756800375
Asa o sa fac! O sa ii donez, eventual ni?te sanitari o sa mai bag în acvariu! Am g?sit sa donez moly, mai r?mân cara?i!
Buna seara! Multumesc pentru accept! Ma numesc Clement Andrei, sunt din Turnu Severin si am un acvariu de 50 litri! Pasiunea o am înca de mic iar acum un an sa zic am început din nou.... Am comandat un acvariu de pe internet si sper sa ma îndrumati sa am un acvariu corect!
Bun? seara, numele meu este Andrei ?i sunt din turnu Severin! am nevoie de un sfat acvariul meu are 50 l ?i as dori sa ?tiu ce pestisori pot p?stra sau alte sfaturi sunt bine primite! Men?ionez k am 5 guppy ?i 4 cara?ei ?i un raimbow shark
 
Forum Index » Profile for silviu_andrei2009 » Messages posted by silviu_andrei2009
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com