[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Maximsergiu
Forum Index » Profile for Maximsergiu » Messages posted by Maximsergiu
Message
Filtru UV 6w pentru instalatia de osmoza folosit cateva zile dupa care a stat pe balcon...

Pret 100 lei
VANDUT! Multumesc!
Reactor biopeleti Marine Sources marime M, cu pompa de 900l/h

Pre? 300 lei
Pompa retur Jebao DCS 6500l/h stare perfecta, nu scoate nici cel mai mic zgomot, super silentioasa!!!

Controller care regleaza debitul cu cate 1% si feeding mode!

Pre? 350 lei.

Pt ca nu am fost contactat, revine la vanzare!

Poze cu mufele
Ato aqua medic refill System pro DEFECT.

Defapt el functioneaza daca se monteaza cu capu-n jos

Nu inteleg de ce... asta-i problema lui, in rest to?i senzorii functioneaza, pompa functioneaza.

Contine ce se vede în poze, unitatea principala, pompa apa, senzor optic de nivel, senzor preaplin pt sump, senzor lipsa apa osmoza.

Pre? 200 lei
Rezervat!
Vandut! Multumesc
Se poate inchide, multumesc!
Cu acest tester, puteti monitoriza acvariul dvs. de oriunde aveti acces la internet prin intermediul telefonului smartphone, PC sau tableta.
Monitorizeaza temperatura, amoniac, pH, nivel de apa si iluminat
Senzor integrat pentru LUX, Kelvin si PAR
Am si doua coduri pt el!

Pret 350 lei
Vand ozonizator Hailea produce pana la 50mg/h la care dau ?i pompa de aer care doar ea a costat 250 lei

Pre? 350 lei
Pompele ...de retur si Eheim compact +2000
Actualizare echupamente:

Chiller Hailea 500A (nu 250) nou este 3600 lei, pre?ul meu 1000 lei

Pompa retur JEBAO 6500l/h 350 lei

Reactor biopeleti Marine sources 250 lei

Reactor pt medii filtrante marimea L inaltimea 45 cm cu tot cu pompa 250 lei

Pompa eheim compact +2000 cu toate accesoriile 250 lei

Vand Chiller Hailea 500A pt acvarii de la 200-1200 litri, are freonul schimbat acum 2 ani, raceste 700 litri, cu doua grade in 25 minute!

Pret de nou este 3700 lei.

Pret 1000 lei.

0764.937.832 Sergiu
BBogdan wrote:Salut, poti sa-mi dai mai multe detalii depsre reactoare? In principiu cel XL ma intereseaza, am nevoie de un volum cat mai mare pentru ca vreau sa pun material filtrant biologic in el.
De asemenea o poza ar ajuta mult.

Multumesc anticipat.


Te rog frumos s?-mi dai un mesaj pe wattsapp si iti trimit acolo ce te intereseaz?!
Mul?umesc
Am încercat sa urc ceva poze insa sunt prea mari... de aceea va rog frumos s?-mi spune?i ce va intereseaz? ?i va trimit pe wattsapp toate informa?iile ?i poze

Wattsapp 0764937832 Sergiu
Actualizare lista echipamente:

1.pompa de retur Jebao de 6500 cu controller, super silentioasa 400 lei

2. un reactor pele?i cred ca este Bubble magus m?rimea M 300 lei

3.ATO cu senzor oprit ?i senzor preaplin 300 lei

4. Chiller hailea 250 cu freonul schimbat acum 2 ani 800 lei

5. Controller temperatura Aqua medic cu afi?aj albastru marin si incalzitor titan de 200w
Pret 400 lei

6. UV uri am doua buc??i, unul eheim parca, a costat 750 lei nou, îl dau cu 300 lei, are 6 luni de folosinta si unul chinezesc la 200 lei, ambele cred ca sunt de 20w pre? 300lei cel eheim si 200 lei cel chinezesc

7. Doua l?mpi Coral box cu wifi la 100 euro bucata, cu rezerva ca le vrea Ovidiu... daca nu le cumpara el, sunt disponibile ?i ele

8. Lupa mare, cat palma, cu magnet, pt observarea coralilor 200 lei

Mai am cateva reactoare... unul xl si unul M ambele cu pomp?... un reactor mic Aqua medic S cu pomp? preturi între 200-350 lei
Revin cu poze
Ca sa nu mai lungesc discu?iile cu cei interesa?i de tot sistemul, pre?ul este de 2000 lei adica pre?ul reactorului de calciu!

Restul este bonus: ph controller JBL cu electrovalva inclusa, senzor temperatura, cu sonda ph noua sigilata care a costat 350 lei, butelie noua nefolosita care a costat 750 lei, regulator co2 dernelle, sp?rturi de coral suficienta, tubulatura speciala pt CO2, num?r?tor de bule (cred ca am unul prin casa)

Totul la 2000 lei fix!
Vândut! Multumesc
 
Forum Index » Profile for Maximsergiu » Messages posted by Maximsergiu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com