[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Firida
Forum Index » Profile for Firida » Messages posted by Firida
Message
Ce face cu atâ?ia pe?ti?
Salut,eu sunt din IA?I, daca mai e valabil ,ii pot lua pe to?i. Este cursa direct? ,pl?tesc transportul.
Simplu sau lyretail +xipho painted.
Nu vreau sa ucid neritinele,întrebarea era daca asasini mananca ou?le acestora care sunt peste tot in bazin?
Am o mica nel?murire si vreau sa aflu un raspuns,daca a mai p??it cineva, ceva de genul. Pe scurt,am melci neritine in bazin si lasa multe ou?, ceea ce ma deranjeaz?. Melcii asasini le-ar mânca? M'ar s?turat s? tot le strâng cu mâna de peste tot.
Cump?r matc? molly lyra sau simpli/ matca xipho!
Tu ai sta cu picioarele strânse în ni?te papuci cu cateva numere mai mici? Logic ar fi s? le scoti din burete,sa le lasi sa se întind? cu radacinile in substrat. Eventual lumina buna si niste fertilizant nu ar strica ,de?i anubiasul nu prea are nevoie de asa ceva,în cazul tau poate isi revine.
Asa cum spune si titlul mesajului,cump?r matca de xipho lyretail sau tineret dar sa aiba macar 5-6cm lungime+ancistrus albino voalat.
 
Forum Index » Profile for Firida » Messages posted by Firida
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com