[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: lorenzo1990
Forum Index » Profile for lorenzo1990 » Messages posted by lorenzo1990
Message
Te-ai gandit ca poate a fost o modalitate de a ma destresa?Sau ceea ce gandesti evoci cu voce tare?Si despre ce minciuni este vorba ca sa nu mor prost?Am postat nr meu de telefon, asa ca koala daca vezi aceasta postare te rog sa mi scrii pe wassup ca sa vezi acvariul si iti poti cere scuze apoi pe unde m-ai barfit.Sal si lasati-va ca nu va iese ori daca credeti ca va iese, nu va iau in seama.
Multumesc ca mi-ai sarit in ajutor..dar nu e nevoie.

ON: din motive ca mi se pare ca prea faceti pe detectivii ori ca prea incepeti sa va luati aiurea de oameni....doresc sa va cer (adminilor care stiu sa sara imediat cu gura) sa inchideti acest cont precum si toata activitatea mea pe acest forum.

Pe langa asta, mai mult ca sigur va veti descurca lafel de bine si fara mine asa ca bafta in ceea ce faceti, se vede ca sunteti pe drumul ce 'bun' si sa auzim numai de bine.
Pai asta am sa fac dar precum am mai zis ...Scap la 8 cu lucrul, apoi ma duc sa donez acarete din domeniul acvaristic si IAR, precum am zis, puteti sa va alaturati si voi pt a vedea ca nu vb prostii ori, daca vreti si voi sa donati cu mine, cu atat mai bine..stam la o cafea, un suc..mai schimbam pareri.
ON : Revin diseara cand voi ajunge acasa, destul de tarziu...cu poze cu acvariile mele..cu toate ca 2 sunt in constructie sa zic asa.
OFF: lagat de mothers day, asa e..si ce daca e, avand in vedere ca nu am mama.Cu toate astea, am dat la munca cateva buchete de flori celor de la HR caci pe proiectul meu sunt numai baieti...
Pt alte informatii, PM ori let me know, cu toate ca acest thread a luat-o cu totul in alta directie.

Stima,

asa numitul 'fratele' lui Mirciulica
Ms dar nu am apreciat faptul ca au lasat fel si fel de mesaje pe acel thread...si a cerut sa raspund acolo cu toate ca a dat lock topic...interesant koala.

Also, i am trimis mail si nu a raspuns

Also, am repostat anunt cu vanzare si aparent azi am vazut ca a disparut, iar fara raspuns...asa ca nu mai faceti pe desteptii ca nu e chiar asa...plus ca am scris 100 Litrii, iar 40X40X40 nu-s 100. Asa ca MS.

Extra: daca doriti, va pot adauga poze cu acvariile mele si pestii..Ca sa nu va mai intrebati ce oi face cu ei, unde ii tin , and so on.Pace all si happy mothers day.
Asa e .Daca doriti pot trimite si poza sau pe wassup video sa vedeti ce cuminti sunt intr-un acvariu de 200 litrii. Stima si ape limpezi tuturor.Poate revin si cu acvariul cu crevetei

Plus ca una e sa fii activ pe site (dupa 8 seara cand ajung acasa) si sa populezi acvariul cu ceea ce altii au in plus din cauza suprapopularii si alta e sa iei toti guppy din Bucuresti si sa ii mananci...
Lol..nu-s genul care sa se uite in gradina altuia dar...l-am 'vazut' si pe alte site-uri ....weird
As avea si eu niste mesaje de la Mirciulica asta al vostru dar nu vreau sa il fac de ras.Se zvoneste ca este un batranel dar la mesajurile de mi le-a dat mi sa parut un copil razgaiat si usor confortabil gen...adu-mi pestii la usa ca eu nu ma deplasez daca nu cunosc zona
Si mie incepe sa mi placa ....si este adevarat cu mirciulica asta...ce o face cu toti?Ii da la rapitori, la pisici, ii mananca? ..
Hahaha, nu m-am putut abtine.
ON: Daca a mai ramas ceva, ma bag si eu, aka micul guappo
Draguti!:*
Vand acvariu super ok, sticla groasa, negru pe fund si o laterala, stare foarte ok, cub.
Bucuresti only
Pret 99 ron
URGENT!
Primul venit, primul servit!
073 199 8 0 66
===

Te rog sa imi spui daca acest bazin este acela pe care l-ai luat cu 40 lei de la colegul nostru Thereau.
L-ai rugat pe Thereau sa ti-l lase "la pret bun", pentru ca aveai mare nevoie de acvariu?... iar acum il vinzi cu o suma dubla, tot aici?
Acesta este un forum de hobby-isti si noi nu privim cu ochi buni asemenea gen de afacere.
Astept un PM cu explicatii.

koala

Eu te implor
Salut.

As dorii eu niste pietris pt creveti....daca mai este inca dispo, astept un Pm. Stima, Laur
De-ar fii mai usor de crescut acele plantute ..
Salut Mihai.Si eu as fii interesat.Stima, Laur
Salutare tuturor in primul rand si also, LA MULTI ANI![i]

Precum spune si titlul anuntului, doresc sa dau la schimb pesti guppy de diferite culori contra accesorii necesare acestui domeniu ori pesti precum neoni, sanitari sau creveti.

Va pot confirma ca pestii au fost crescuti in cele mai bune conditii precum si mancare diversificata.

Va multumesc si astept PM.

Laur

073 199 80 66


Aurel Vlaicu/Promenada
...
Am trimis PM.Stima
Salut.
Nu il vad neaparat ca un schimb, pt ca nu doresc la schimb ceva anume, ci ceva bun de donatie...iar pentru acea donatie, optimizez PC-ul. Treaba este ca doar persoana cu care discut, vine cu plante/pesti dar eu pot repara PC si Remote, adica de acasa, deci persoanele cu care voi vorbii, nu vor trebuii sa se care cu PC-ul dupa ei. Stima, Laur, si sper sa fie all good.
De acord.Atunci, precum am si informat deja utilizatorii (dar nu am facut publica aceasta informatie pe site), fac trade, interesat de lucruri de donatie pentru pesti/acvaristica contra optimizarii PC-urilor / laptopurilor cu probleme, errori, virusi.... deci practic nu este cerere de donatie, ci un schimb intre 2 oameni, cu produse destinate donatiilor in schimbul optimizarii PC-ului.
 
Forum Index » Profile for lorenzo1990 » Messages posted by lorenzo1990
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com