[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Kasspersss
Forum Index » Profile for Kasspersss » Messages posted by Kasspersss
Message
image image
Aproape gata! Asteptam cu putina rabdare marea populare! inca nu sunt decis ce pestisori, un lucuru este cert, trebe sa combin ceva cu neoni' preferatii fetei! Puteti va rog sa-mi recomandati cateva familii de pesti compatibilj cu ei( mai putin guppy) ms...
Asa este, chiar este vaga ,:p momentan inca nu stiu exact ce familie (ii) de pesti voi creste! Un lucru este cert, o sa tin cont de sfaturile voastre . Momentan sunt interesat de accesoriie necesare pt a forma un biotop . Din cele citite urmeaz primul pas, alegerea decorului ,plante ,ciclare! O sa revin cu mai multe intrebari dupa fiecare pas facut! Momentan scuze pt " ceata" vag! Multumesc ( sper sa fie o alegere buna) :p
Salut prieteni!!! Dupa o perioada foarte lunga de timp am facut si acest pas; achizitionat aceasta piesa! In decursul zilei de azi urmeaza sa intru in posesia lui! Acest acvariu vine cu doatrile pachet, filtru,incalzitor etc. Intrebarea ar fi ! Sunt suficiente aceste dotari ??? ( Repet si aici, sunt incepator si vreau sa "modelez" acest acvariu cu ajutorul vostru) O sa merg pe mana voastra! Multumesc! https://www.juwel-aquarium.de/Produkte/Aquarien/Rio-Line-LED/Rio-450-LED/
prieteni ! Numele meu este Constantin ! Incepator in ale acestui hobby , esen?ialul nu lipseste, pasionat de mic! In cele din urma dup multi ani , m-am decis sa fac si acest pas!!! Merci anticipat pt primire!!!
 
Forum Index » Profile for Kasspersss » Messages posted by Kasspersss
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com