[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: claudiumsh
Forum Index » Profile for claudiumsh » Messages posted by claudiumsh
Message
Se poate închide
Ofer 5 Clown Killifish adulti, 3 masculi si 2 femele.

Doar livrare personala in Bucuresti, se pot ridica din zona Barbu Vacarescu, Strada Dambovicioarei.

Contact doar aici.
Se poate inchide
Donez aprox 15 pygmy cory, 3 sunt adulti iar restul au cam 2.5 luni. Doar predare personala in Bucuresti. Contactati-ma prin mesaj privat aici, pentru inceput.
Cei care erau disponibili au fost dati. Daca cei pe care i-am pastrat se inmultesc, o sa mai donez
Donez creveti red cherry. Am cateva zeci diferite marimi, tocmai i-am scos din acvariu intr-o punga, regula e primul venit, primul servit si as prefera sa ii dau pe tot aceleiasi persoane. Se pot ridica din zona Dristor, Strada Racari.
Inca mai am cativa melci asasini de donat. Si am si 5 zebra verzi(i-as da ca sa fac loc pentru un grup de neoni pe care urmeaza sa ii primesc).

Daca e cineva interesat de zebra verde sau melci asasini, imi puteti scrie aici
Pestii sun rezervati pana luni seara. Melci am mai multi, cine vrea ma poate contacta.
Se pot ridica din zona Dristor-Vitan/ Strada Racari.

Pt detalii, trimiteti-mi mesaj privat.
Se poate inchide, multumesc
Deocamdata sunt rezervati toti pana maine.
2 femele platy tuxedo, mature
1 mascul platy rosu cu coada neagra, matur
4 pui platy tuxedo de aproximativ 3-4 saptamani.
1 mascul molly negru lyretail, matur
1 femela molly galben, matura
1 femela molly white lyretail, matura
3 pui molly white de la femela de mai sus, probabil sunt tot lyretail dar nu imi dau seama. Au cam 6-7 saptamani

Motivul este ca s-a cam aglomerat acvariul si vreau sa raman doar cu guppy + cory in el. Mai am si pui de guppy green cobra si blue moscow, dar sunt prea mici acum. Pe viitor o sa donez si din ei

Se pot ridica de pe Strada Racari, zona Dristor-Vitan. Ma puteti contacta prin PM
Se poate inchide, multumesc.
Donez 2 SAE, au in jur de 5 cm. As vrea sa ii dau impreuna, sa nu raman cu unul singur in acvariu.

Bucuresti, zona Dristor-Racari, dupa 6:30 PM .

Detalii prin PM.
 
Forum Index » Profile for claudiumsh » Messages posted by claudiumsh
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com