[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: kyongo
Forum Index » Profile for kyongo » Messages posted by kyongo
Message
multumesc pentru pont momentan am puso in fatatoare sa vedem oricum era cam agitata si alerga ceilanti pesti si am citit ca ar fi bine sa o mut un timp pana se potoleste oricum masculul e colorat cu mov si pata gestatiei nu prea se observa la femela ma gandesc ca e obeza avand in vedere ca o am de ceva timp asa umflata adica de cate luni si nu a fatat niciodata la mine in acvariu mersi frumos
si daca ma puteti ajuta am si aceasta femela nu are pata acea neagra dar are burta mare de tot de cand am luato de aproximativ 3 luni si nush dc
multumesc
multumesc
kyongo wrote:Salut sunt incpator in arta cresteri pestilor as vrea sa stiu dc nu fata guppy avand in vedere ca are burta mare devreo 2 luni si e un pic cocosata asa am cumparato credeti ca e bolnava sau ceva de genu. Mai am o pestoaica care a fatat acum 2 luni dar nu am fost atent si nu am mai gasit decat un pui prin acvariu l-am salvat si e bine.Acum pestoaica are iara punctul acela negru in spate dar nu are burta asa mare credeti ca o sa fete
sunt dani urmaresc de ceva vreme acest forum ma bucur ca sunt oameni care te pot ajuta atunci cand ai o problema acum am un acvariu cu 3 guppy si o ventuza sper sa reusesc sa ii inmultesc multumesc pentru ca ma-ti primit printre voi
Salut sunt incpator in arta cresteri pestilor as vrea sa stiu dc nu fata guppy avand in vedere ca are burta mare devreo 2 luni si e un pic cocosata asa am cumparato credeti ca e bolnava sau ceva de genu. Mai am o pestoaica care a fatat acum 2 luni dar nu am fost atent si nu am mai gasit decat un pui prin acvariu l-am salvat si e bine.Acum pestoaica are iara punctul acela negru in spate dar nu are burta asa mare credeti ca o sa fete
 
Forum Index » Profile for kyongo » Messages posted by kyongo
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com