[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: adrian11
Forum Index » Profile for adrian11 » Messages posted by adrian11
Message
Ok. Multumesc de sfaturi. O sa mai postez daca reusesc sau nu.
.
Am pus o planta... Si sta ascunsa... Cand o vede masculul o fugareste! Dar tot dungile alea verticale le are si e umflat? burta si are un punct alb. Nu stiu ce sa zic.. o sa incerc varianta ta. Si cat timp sa tin masculul departe? Nu se strica cuibul?
Nimeni nu ma poate ajuta?
Buna ziua! Am o problema! Am pus intr-un acvariu betta mascul si o femeia! Femela am b?gat-o intri sticla ca sa nu poata sa o atace masculul! El tot face pe cuib. M-am ajutat cu o bucata de polistiren . Dar cand ii dau drumul la femela o fugareste de numa numa de ce nu e interesat? femela sa se imperecheze.. are o burta si un punct alb.... Daca poate cineva sa ma ajute as aprecia! Multumesc!
Buna ziua! Am si eu o femeia de xifo gestanta! Dar nu stiu exact cand trebuie sa fete! Am mai b?gat-o in maternitate dar dupa 2 zile nu mai avea burta! Cred ca e stresat! Am un acvariu de 126 l! Cu Molly guppy neoni sanitari si 2 scalari puisori! Plus 20 pui Molly galben 20 Molly negre 22 guppy si 12 xifo alb! Si as vrea sa am si xifo rosu! Vreau ajutor daca se poate multumesc!
 
Forum Index » Profile for adrian11 » Messages posted by adrian11
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com