[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: smzocta
Forum Index » Profile for smzocta » Messages posted by smzocta
Message
si atat de orgolios incat macar daca zici ca.ti scriu incontinuu, arata tot ce.am scris.. sau ti.e rusine punctulet?
"INDIVIDUL" TI.A RASPUNS DOAR.. TU TE.AI BAGAT IN SEAMA LUMEA NU VEDE CA TU MI>AI RASP DE FIECARE DATA..ASTA N>AM INVATAT...gata ma de la bac ai dat.o in munca? esti mic..mai mic ca muc.. poi eu la 15 ani eram ospatar la sofitel, dormeam sub mese si dupa ma duceam la scoala..am lucrat pe toate raioanele magazinelor din buc, am impins si carucioare, nu mi.e rusine.. la bac m.am dus din spital direct in clasa de exam...pe care apropo l.am luat din prima..si asta e tastatura nu pix, deci ma folosesc de ce am, si o fac cat sa ma ajute, de ex., sa scriu mai repede.. iti dau lectii la ce vrei tu baietel..si acum nu dau nici un test, sau vreun examen..vb sa ma inteleaga cel cu care port dialogul..asta e de ajuns.. dar tu esti cel care a vb incorect, nu eu.. ca am ales sa pun punct in loc de cratima, e mai aproape, mai la indemana..zici sa nu.ti mai scriu sau ca tu nu.mi raspunzi, dar asta faci..sau esti atat de orgolios incat tre' sa ai tu ultimu cuv.? asta e.. dar ar treb sa inveti ca in loc de 'sint' se zice "sunt"..e un "must" bun de romania copiezi pana si cratima dintre MA-TA "ma-ta are cratima"..DE asta ai doar un punctulet mic zis..lindic e o chestie intre 2"labii" care se foloseste la urinat, orgasmu care.l ai acum cand iti zic ca am cratima de peste 20cm, o poti avea atingan.u.te, joaca.te singur.. hai ca sti tu;)
PL 55W sau 2X14W-T5 ce aleg? help?!
PL 55W sau 2X14W-T5 ce aleg? asistenta va rog?!
PL 55W sau 2X14W-T5 ce aleg?
PL 55W sau 2X14W-T5 care pe care?
ce sa aleg dintre un neon PL55W, sau 2x14wT5
smzocta wrote:auziti..va ROG am URGENTA nev de ajutor ca banii de care voi dispune pt..mai tine 3 ore maxim termenu..deci......ce recomandati T5 sau T8? respectiv T5(14W) si T8(20W) sau un neon PLde 55W
smzocta wrote:auziti..va ROG am URGENTA nev de ajutor ca banii de care voi dispune pt..mai tine 3 ore maxim termenu..deci......ce recomandati T5 sau T8? respectiv T5(14W) si T8(20W) sau neon de 55WPL
neon PL 55W sau 2x14W-T5.. PT CE SA OPTEZ?
auziti..va ROG am URGENTA nev de ajutor ca banii de care voi dispune pt..mai tine 3 ore maxim termenu..deci......ce recomandati T5 sau T8? respectiv T5(14W) si T8(20W)
HELP
auziti..va ROG am URGENTA nev de ajutor ca banii de care voi dispune pt..mai tine 3 ore maxim termenu..deci......ce recomandati T5 sau T8? respectiv T5(14W) si T8(20W)
salutare! scuze de intrebarea care pare prosteasca, dar pt mn sa.mi fac cont pt forum e ca si cum as incerca sa sparg codu de la NASA..nu inteleg pt ce atatea cerinte.. va intereseaza unde lucrez? si multe chestii care ma faceau sa ma simt ca la interogatoriu.. pana la urma cum pot sa pun o intrebare pe forum? vreau sa.mi pun si eu un substrat fertilizant, nu stiu de care pt ca am pietris, de vreo 3 cm.. asta era tot
 
Forum Index » Profile for smzocta » Messages posted by smzocta
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com