[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: maruska
Forum Index » Profile for maruska » Messages posted by maruska
Message
Multumesc frumos, @MSI!
Se rezolva! Da-mi de veste cand te hotarasti, te rog!
Multumesc!
Multumesc frumos, @BBogdan! Nu te-am uitat cu zoasii aia! ))
@robygym pozele sunt redimensionate asa cum a spus @13ghosts si uploadate pe un site extern asa cum a spus @um02122 caruia ii multumesc pentru aprecieri! de aproape 1 saptamana ma tot "chinui" cu pozele, sa le fac cat mai aproape de ce vezi cu ochiul liber.
Pentru detalii si comenzi, povestim mai multe pe whatzapp - 0723731917 - Eugen.
Multumesc!











































Informatii la numarul de telefon: 0723 731 917 - Eugen


































Salut! Momentan este rezervata altcuiva. Daca se razgandeste, te anunt.
da, este valabil
*Tropic Marin - A K Elements - 500ml - 120 lei (folosit aproximativ 100ml din fiecare)
*Tropic Marin - A K Elements - 1000ml - 230lei (ca NOI, folosit 40-50ml din fiecare)

Eugen - 0723 731 917

Uite ca sa nu iti fie ciuda, iti zic niste chestii care nu se vad in poza:
- anemona statea frumos doar in poza, in rest se umfla si se face palnie si ciuperca si tub si toate formele posibile pana imi atinge coralii din jur.
- am un pistol shrimp si un goby care sapa incontinuu, fac munti de nisip care ingroapa coralii sau fura fraguri mici de corali pe care ii ascund in grote pana mor si apoi imi dau inapoi piatra goala.
- am 2 arici care darama coralii chiar daca sunt lipiti sau imi fura din zoasi si ii lasa in spatele acvariului la umbra.

Asa ca nu ma invidia, la mine fiecare zi presupune sa fac inventar sa vad daca a disparut ceva, sa ridic ce a cazut, sa pun nisipul inapoi sau sa il dau jos de pe corali si sa "gadil" anemona pana se face acceptabila ca marime
Am un ATI de 8*39w dimabila, iar culorile sunt: Blue, Blue, Actinic, Purple, Blue, Actinic, Blue, Blue.
Multumesc frumos pentru oferta!
Nu prea am unde sa mai pun corali asa ca as prefera cash.
Multumesc frumos @marinica!
De chaetomorpha

Okey dokey! Il incerc si pe asta!
Pai sta doar in alga si skimmer de vreo 3 luni, deci jumatate de treaba o face alga.
Si eu arunc o gramada!


@dan.pavelescu, apreciez bunatatea sufleteasca!
Sincer cred ca jumatate din succes ti se datoreaza, alga de la tine chiar a facut o diferenta! Iti multumesc inca o data!
@adrianyva, incerc saptamana viitoare sa fac o postare cu fraguri, poze si preturi.

@Humbert, multumesc frumos!

@claudiu.marin, ba da, ala care era mai mare poate era batran, habar n-am! A refuzat sa mai manance si nu am putut sa ii dau tratament. A mai trait o luna fara mancare. L-am uscat si l-am pastrat.

@georgemonda, multumesc frumos!
Multumesc frumos!

@BBogdan, trimite-mi un mesaj cu ce fraguri te-ar interesa, chiar intentionez sa ii mai tund un pic saptamanile viitoare.
Trimit si in tara dar poate mai asteptam un pic sa se faca ceva mai cald afara.

@Catalin Barbu si al tau arata demential!
A trecut 1 an de cand l-am pus in functiune asa ca m-am gandit ca e momentul de un update al jurnalului.

Intre timp a capatat si un "fratior". Este un acvariu legat la acelasi sump si dedicat unui calut de mare.
image

El e calutul de mare!
image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Revin si cu un filmulet in curand!

Seara frumoasa!
Nu este HD
 
Forum Index » Profile for maruska » Messages posted by maruska
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com