[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: ovidiu_vdu
Forum Index » Profile for ovidiu_vdu » Messages posted by ovidiu_vdu
Message
Vand butelie CO2 de 2 kg. Achizitionata in Octombrie de la Nevertebrate, https://www.nevertebrate.ro/butelie-co2-reincarcabila-filet-standard-2-kg-8976
Mi s-a parut cam mica pentru bazinul meu de 180kg si am inlocuit-o. Am folosit-o 5 saptamani, inca nu este complet descarcata.
Valabil doar pentru Bucuresti, pret 300 lei, 0722 680 424
Se poate închide, mul?umesc
Daca are cineva la schimb neoni sau tetra de vreun fel sunt bine primiti. Zona Vacaresti, daca sunt doritori astept mesaj
.....nu se mai opresc .....amatori pentru adop?ie?
Eu va multumesc, un weekend frumos ;)
"De unde stii ca sunt comerciant?
Cred ca ma confunzi si nu e frumos sa ma jignesti.
Sunt acvarist de mult timp si imi place sa am multi pesti si ce iau din vanzari si donatii nu ii vand mai departe ca sa zici tu ca sunt comerciant si nu ma cunosti in realitate,daca mai cunoaste ti-ai schimba parerea.Nu e frumos sa jignesti lumea fara sa ii cunosti in realitate.
Sa iti fie rusine!!!!!"

Prietene "acvarist", orice platforma as folosi postez doar public, nu folosesc mesaje cu jigniri. Si eu sunt mare comerciant dar nu ma simt "jignit" de asta ;) Imi cer scuze daca tu te-ai simtit, nu asta a fost intentia. Postarile tale de pe acest forum sunt de asa natura incat nu doresc sa-ti fac donatii.
Am raspuns la toate mesajele, prietene "acvarist" tu esti comerciant, nu vand pesti, ii donez ;)
....mai am cativa xipho si foarte multi ancistrusi, mai ales pui.....am lasat la mesaje numarul de telefon.
Donez Xipho si ancistrusi, adulti si pui. Îmi ia prea mult timp întretinerea bazinului fiind mult prea suprapopulat. Daca are cineva la schimb neoni sau tetra de vreun fel sunt bine primiti. Zona Vacaresti, daca sunt doritori astept mesaj
Pestisorii au fost donati. Se poate inchide, multumesc pentru gazduire
Vand pui ancistrus. Au doua luni si aprox. 4 cm. Au fost crescuti cu mancare normala si verdeata, salata, dovlecel si castraveti. Pretul este 5 lei. Zona Vacaresti, daca sunt doritori astept mesaj.
Donez 2 SAE, 10 cm, au crescut prea mari pentru bazinul meu, 4-5 Xipho adulti si pui de Xipho si Black Molly. Zona Vacaresti, daca sunt doritori astept mesaj.
Ai pm
 
Forum Index » Profile for ovidiu_vdu » Messages posted by ovidiu_vdu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com