[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: miticalimona
Forum Index » Profile for miticalimona » Messages posted by miticalimona
Message
Vand diferite ciclide aficane mature
pestii sunt ai mei dar acum a inceput sa fie cam "inghesuiala" in acvariu

Cyrtocara moori - masculi 10-12 cm 2 buc
Pseudotropheus flavus - o familie - 1 mascul 2 femele 6-8 cm
Cyrtocara boadzulu - 1 mascul 1 femela 8-10 cm
Melanochromis maingano - 6 buc 8-10 cm
Pseudotropheus acei - 4 buc 8-10 cm
Labidochromis hongi red - 1 mascul 8 cm
Metriaclima estherae - 2 masculi 5 femele 8-10cm

preturile sunt modice asa ca astept oferte
Ar fi ideal sa-i vrea cineva pe toti
pot oferi detalii si poze celor interesati
puteti sa vedeti si acvariul meu in topicul cu ciclide aficane
Afican de Baragan
pozele sun vechi

Mitica Limona 0722591999
Cumpar urgent sau astept sugestii pt o pompa de recirculare apa. De 600l/h pana acum am avut Jebao 6000 si as dori ceva sa se potriveasca in locul ei. Astept sugestii si oferte.
salutare grup.
desi nu am mai postat nimic de ceva timp sa stiti ca totul este ok
poate revin cu poze sau filmari , asta e sunt foarte ocupat
unde am ramas?
vreau sa cumpar 6 femele cyrtocara morii peste 8 cm
si mai vreau o familie frontosa peste 10 cm
astept mesaj in pm sau la tel. 0722591999
sunt deschis si sugestiilor
multumesc
aici la acvarii cu ciclide gasesti info despre construc?ia unui sump - vezi postul stiky al lui adi radu Malawi de acolo m-am inspirat eu si foarte multi de aici. apuca-te de proiect si pune aici poze, cote , idei. o sa primesti cu siguranta ajutor. spor la treaba
Felicitari! sa stii ca sunt cu ochii pe acest proiect intradevar mamut,
foarte frumos acest nou proiect asa cum ne-ai obisnuit . sa te bucuri de acvariu si de pesti
succes adi cu noul proiect, sunt atent cum or sa evolueze lucrurile, oricum asa cum ne-ai obi?nuit o sa fie ceva spectaculos ?i de mare clasa, înc? o data succes
foarte frumos totul, sa te bucuri de ei
vreau sa va întreb dac? se pot scoate zgârieturile de pe sticla. geamul intern frontal este cam zgâriat, fiul meu cu ajutorul magnetului de cur??are a cam prins ni?te fire de nisip si asta e.
exista solu?ie de lustruit polish sticla. daca ?ti?i ceva a?tept sfaturile de la voi. multumesc
acum 2 ani aprox am cumparat 5 Flavus si asta este unul dintre ei, cand am cumparat aveau 2 cm ce sa vezi....
asta e oricum vreau sa mai donez din pesti e cam aglomerat, si vreau sa ma indrept catre frontosa asta in urmatorii ani
salut. ma puteti ajuta cu identificarea acestui individ? cand avea doi centimetri l-am cumparat ca Flavus si uite ce minunatie a aparut dupa aprox 2 ani
cumpara intai flansele care trebuie prinse in sticla si masori (oricum trebuie cumparate)
frumosi pesti dar si evolutia bazinului succes in continuare si sa fie fara probleme
frumos, felicitari (uite ca se este timp si pt. o prezentare cu evolotia acvariului,locatarilor,etc)
Poate se reactiveaz? ?i ceilal?i de?in?tori de africani ca este cam lini?te aici, se pare ca "marea defilare cu acvarii" este pe Facebook. .... ?sta e, dar sa nu uitam ca sfaturile, ideile, solu?iile etc au venit de la cei din acest forum
poate mai primim ceva vesti acum la 4 ani... ce zici .... noi asteptam noutatile (actualitatile) multumesc
si ...
inca..
 
Forum Index » Profile for miticalimona » Messages posted by miticalimona
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com