[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: drilea
Forum Index » Profile for drilea » Messages posted by drilea
Message
Sunt interesat sa cumpar un acvariu de minim 50 de litri si maxim 100. Locatie Bucuresti. Astept oferte de pret aici sau in mesaj privat. Nu ma deranjeaza nici un acvariu s/h daca este in stare buna. Multumesc
ok. sorry. nu stiam.
Salut.Ai vreo posibilitate de transport pentru acvariu in Bucuresti? As fi interesat de acvariu+incalzitor.
salut...am un acvariu de 110 l~ cu ceva vivipari in el...Crezi ca se poate adapta?
Doresc un capac custom made pentru un acvariu de 70cm x 40cm (L si l).Daca se ocupa cineva in Bucuresti cu confectionarea, astept un pm sau un mail la inscris@yahoo.com. Multumesc.

P.S Doresc capacul cu instalatie electrica de lumina, temporizator, tot tacamul.
Salut...scuze ca ma bag si eu, dar daca tot ai deshis discutia, caut si eu pe cineva sa imi faca un capac (70cm x 40cm aprox), tot cu neoane si tot tacamul.

Id yahoo mess: inscris
Salut...sunt interesat sa il cumpar.Poate daca ne vedem pentru "donatie", il iau si pe asta..
Salut. Care este pretul?
Salut.As fi interesat in cazul in care mai exista pui.
Multumesc inca o data.Acvariul este in curs de amenajare pentru studioul meu foto ;) Revin cu poze. :-P
Eu nu m-as risca cu Fan courier....Am trimis prin ei chestii mult mai rezistente ca un acvariu (o pendula bine impachetata) si a ajuns bucati la destinatie :-d
buna ziua.As fi interesat in cazul in care mai este oferta de actualitate.Credeti ca rezista unui transport pana la Bucuresti?
Salut.Daca e la fel ca in poza (substrat, buturugi, plante, etc) maine il iau.Ti-am dat si pm.Astept raspuns
http://www.computergames.ro/forum/attachment.php?attachmentid=131118&d=1155893816


http://www.computergames.ro/forum/attachment.php?attachmentid=131117&d=1155893802

http://www.computergames.ro/forum/attachment.php?attachmentid=131116&d=1155893793

Masina este cea din pozele de mai sus.Este din 1988 nr noi, tinichigeria facuta anul trecut+vopsita.Proiectoare, cauciucuri fatza si baterie noi.Multe piese de schimb.Nu are itp. As dori sa o dau la schimb pe un acvariu cu dimensiunile ~ 1.5 x 60 x 60 cu capac, neoane, filtru extern, substrat, etc........Astept oferte pe pm. P.S In cazul in care cineva mi-ar oferi cash (sa imi iau singur acvariul dorit ;) ), as dori 7 mil cash nediscutabil.
salut....se poate si un pret?
stiu ca suna retoric, dar este vreo posibilitate de a-l aduce in Bucuresti?

cat ajunge in Bucuresti pretul cu totul?
Ce zici toate astea de mai sus + acvariul cu toate celele de la postul celalalt 4.500.000 lei si vin azi la tine sa le iau. Astept un raspuns.Mersi
...ideea e ca astazi l-as lua daca ajungem la un consens.....Cinci nu am posibilitatea sa dau pe el oricum,....mai lasa si tu daca poti.....
ceva intre 6 si 7? parca parca m-as baga.....
 
Forum Index » Profile for drilea » Messages posted by drilea
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com