[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: robygym
Forum Index » Profile for robygym » Messages posted by robygym
Message
Va salut,dupa cum am scris si in titlu, i am facut un mini cub fiicei mele , aproximativ 5 litri si m-ar interesa o varianta de iluminare ptr el. astept variante pe PM sau la 0740076466
Se poate inchide, lampa a ajuns intreaga la Tg, Mures. Multumesc pentru gazduire.
Dupa cum e si titlul, caut un reactor,nu foarte mare pentru a da drumul si la rowaphos,ca ma cam lupt cu po4. As prefera cu ceva la schimb, ceva vituitoare ce am in exces prin acvariu.
Astept oferte pe PM sau whatup 0740076466 Robert!!!
Ma interesa sincer sa pot intra si in apa cu el!!
Va salut, ma poate ajuta cineva cu un PAR metru, sa vad si eu cam cum e lumina in acvariu cu noile lampi!!! Multumesc anticipat!
Se scot ceva corali la vanzare sau schimb cu alte vietuitare marine deoarece s-au dezvoltat prea tare in acvarium meu si am deja prea multe din aceeasi categorie!!
Detalii pe PM sau what-up. 0740076466
Dupa cateva saptamani de asteptare, am facut trecerea la led, 2 Hydra 26 HD. Nu as fi crezut ca pot fi asa diferite de neoane si pot produce atata placere sa te uiti la acvariu.
Pana la urma, am hotarat sa trec pe led, saptamana viitoare vin si cele doua Hydra 26 HD, sper sa merite investitia.
Am calculat si duscutat cu Petty, si doar cu 2 Prime,Hd nu fac fata la acvariul meu. Trebuie sa mai astept putin sa iau doua 26 HD. Acvariul tau Cataline la ce nivel e acum, ca nu l am mai vazut pe asta nou, stii ca acvariul meu e inspirtat din primul tau acvariu.
Salut baieti, recunosc ca nu am mai postat de multisor aici, scopul a fost simplu, sa ma uit la la pozele actuale si sa vad o diferenta de crestere. Rezultatul puteti si voi sa -l observati!!! Ideea e ca doresc sa trec la doua lampi Hydra DH de la tuburi T5 -6x39. Merita investitia pentru Hydra,sau sa raman pe lampa cu neoane.???
Se scoate la vanzare lampa ATI 6x39 w, deoarece doresc sa fac un up-grade la bazin. Neoanele sunt recent schimbate, aproximativ 2 luni. Lampa e in perfecta stare de functionare fara zgarieturi sau alte probleme. Pretul il facem impreuna pe PM sau pe what-up!!!Lampa e dimabila.
pret la piatra vie, sau pot oferi si ceva la schimb
E rezervat, probabil ca saptamana viitoare inoata si el in acvariu nu in sump!!!
Deorece a inceput sa -mi ciuguleasca Acroporele de prin acvariu a trebuit sa-l exilez in sump. Daca cineva are nevoie de el ma poate contacta pe PM sau whatup!!! Poza e de pe net, dar el e sanatos si mancaciuos, congelate dar si corali!!!
Da, am trei deja!!!
continuare
Vand urmatoarele vietati pentru incepatori si nu numai, preturile le facem impreuna pe pm sau whatup in functie de cantitatea de corali dorita!!! 0740076466 Robert Pentru poze detaliat e mai usor de trimis pe whatup, aici nu reusesc sa fac poze care sa avantajeze coralii
Dupa cum e si titlul sunt interesat de 2-4 lysmata wurdemanni contracost sau la schimb cu vietati ce le am eu prin acvariu in mai multe fraguri!!!
Astept oferte pe PM sau pe whatup 0740076466 Robert
7
6
 
Forum Index » Profile for robygym » Messages posted by robygym
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com