[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Blue14
Forum Index » Profile for Blue14 » Messages posted by Blue14
Message
Am cam 50 kg, bucati mari.
17 lei/kg, foarte poroasa.
Pt cine vrea toata cantitatea astept propuneri.
0799170201
Am aproximativ 60 kg de piatra de recif uscata.
O dau la 20 lei/kg sau schimb cu orice tine de acvaristica marina.
Daca e cineva interesat de peste 15 kg astept oferte.
PM sau 0799170201 pt poze si alte detalii
Datorita celor intamplate in trecut, anumite greseli majore facute de mine, pot trimite urmand ca plata sa mi se faca dupa....
Salut!, ai mesaj.
Salutare!, ai pm.
Salut!, iau eu refractometrul.Da mi un cont in privat sau revolut sa iti pun banii.
Vând butelie de co2 de 6kg reînc?rcabil?, o vând goal?.
400 lei.
0720807289
Magnetul este in stare perfecta, plus o lama de rezerva noua.
80 lei
0720807289
Up 80 lei
Piatra se doneaza!
Antecume wrote:
dan.pavelescu wrote:Sper sa incep sa ma obisnuiesc sa raman cu bani in buzunar

Eu as zice sa cauti ceva in care sa-i bagi (pacanele??? ). Ca dupa aia daca-i gasesti prin buzunar iar iti vin idei de acvarii.
Ma batea gandul si pe mine sa-mi incerc mana cu un saratel. Iar ai mei copii tot ma bat la cap ca vor un Nemo.
Dar problema la mine este ca ma loveste cateodata asa o lene, ca nu-mi mai arde de schimbat ape si de facut masuratori.
Asa ca am zis ca decat sa arunc banii, mai bine ii cheltui.

Nu pacanele, la pacanele ajungi sa bagi si banii pe care nu ii ai.Doar ce am scapat de pacanele, am pierdut peste 25 mii de euro la nenorocirile alea, inca mai platesc datorii cauzate de pacanele....
Pacanelele, drogurile si femeile sunt mai costisitoare decat acvariile marine, in final tot la marine ajunge sa se produca serotonina.
Substrat pro are capacitate de filtrare biologica foarte buna, e poros si nu se sfarama.
Nu as folosii roca vulcanica, e destul de sfaramicioasa si risti sa te trezesti cu diverse impuritati in masa apei....
ugarit5 wrote:Sunt si eu adolescent dar nu pacalesc oameni si ma apuc de mizerii pe forum. (Cum face Blue).
Sunt numeroase plangeri si reclamatii la adresa lui...

Fratele meu, daca am facut niste prostii asta nu inseamna ca nu ma redresez din a le face, am spus clar plata dupa ce e totul ok, nu am cerut avans.
Eu zic sa iti vezi de reprodus kribensis sau de arduino, faceam si eu asta acum vreo 8 ani.Daca ai vreo problema cu mine scrie mi in privat si o rezolvam fata in fata daca vrei.
Magnetul este varianta long, 0220.020 , cu lama suplimentara pe langa cea din plastic.
145 lei
Ultima strigare, 10 lei/kg, 230 lei toata, trimit si cu plata dupa ce clientul e multumit.
Ok, trimite mi datele sa ti o trimit.
Up 250 lei.
In pozele astea este atasata toata, dau si cate 4 kg la pretul de 100 lei.
Vand 23 kg de piatra vie, pretul pentru toata este de 400 lei.
0720807289
Vand pompa de recirculare aqua medic, putere maxima 9000 l/h, pompa este controlata de un controller.
300 lei ultimul pret.
0720807289
Include controller, maxim 9000 l/h, este in stare perfecta.
350 lei
0720807289
 
Forum Index » Profile for Blue14 » Messages posted by Blue14
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com