[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: negoita.alecs
Forum Index » Profile for negoita.alecs » Messages posted by negoita.alecs
Message
Am inteles! Multumesc frumos, cat despre tehnica de lipire, exista cateva ponturi ce le-as putea primi ?
Salutare tuturor! A trecut ceva vreme de când nu am mai venit cu întreb?ri stupide a?a ca am sa încep a?a: ce adeziv sa folosesc pentru lipirea unui bazin de plexiglas, bazinul nu va avea Pe?ti sau alte vie?uitoare in el in schimb va avea apa. In cele din urma o sa devin? material didactic. Dc plexi? Pai tocmai pr ca este usor ?i poate fi mutat de colo colo. Deci...ce tip de adezivi sa folosesc pentru lipirea unui bazin din plexiglas de tip XT (extrudat)
As avea o rugaminte la unul din administratorii forumului legat de cont. Am uitat parola de la celalalt cont iar cand am incercat sa recuperez contul am primit detalii legate de acessul pe acest cont. se poate sa discutam problema in privat ?
??
??
Sunt in etapa de ciclare dar din p?cate nu va mai fi un acvariu cu africani ci unul cu discusi. Voi reveni cu imagini
Am reu?it sa ?i lipesc borcanul...s-au f?cut ?i probe de apa
Nu este secret, doar ca nu cunosc foarte multe detalii, fac un decor pentru cineva, am sa revin si cu fotografii desigur cand am sa le am.
Serbia in constanta la preturi mult mai avantajoase
Multumesc frumos pentru apreciere, poi ce este pe mijloc, nu tot doar o parte din ele ar fi trebuit sa fie in stanga )
Din pacate lateralele nu au fost respectate dupa modelul facut de mine
3
2
Am realizat de curand pentru cineva un model 3d si m-am gandit sa va prezint si voua cateva imagini
De 2 saptamani am inceput sa confectionez astfel de decoruri la comanda. Pot spune insa ca decorul este fabricat din polistiren si colorant cu oxid de fier asta este baza. Tot aici pe forum am inceput sa invat sa confectionez astfel de decoruri.
Scuzati calitatea proasta a imaginilor, au fost facute cu telefonul, am sa revin curand cu imagini mai detaliate si facute cu o camera profesionala
Pesti
Pesti
Pesti
Pesti
 
Forum Index » Profile for negoita.alecs » Messages posted by negoita.alecs
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com