[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: euro2me
Forum Index » Profile for euro2me » Messages posted by euro2me
Message
Iti pot da eu o lampa cu 2x15w T8 de 50 cm; am folosit-o cu succes la plante, iar tuburile nu sunt vechi, te mai tin mult.
Daca iti trebuie scrie-mi adresa pe pm
Donez:
- 2 melci asasini si 1 pomacea
- cateva fire salvinia auriculata
- incalzitor 25w
- 2m furtun co2

predare metrou titan
mesaj pm
Asteptam ...

predare metrou titan

mesaj pm

ridicare metrou titan

mesaj pm

Incercati sa remediati cauza, nu efectul, ala n-a sarit de nebun, ci ca sa scape de chin. Nu-i vorba de sinucidere, ci de evadare
Salut, otto a plecat, micranthemum mai am, suna-ma maine dupa 15

Am un Otto care vrea sa plece, nemultumit de nivelul de trai. Il vrea cineva ? (preferabil sa mai aiba cativa in acvariu).

Anuntul cu plantele e valabil in continuare
Pai daca am scris aici, musai sa-l fac, nu-i asa?


Pai acuma ai semnat, gata ...

Sa ti-o spun p-aia dreapta: si pe mine ma bat ganduri d-astea, da' vreau sa invat din greselile altora, ca un intelept, nu?
Salut,
foarte misto ce pui la cale, neaparat sa dai curs proiectului, eu zic sa faci cateva schite si vor veni si sugestiile.
Cred ca cel mai potrivit in a-ti da sfaturi e Gabi C.

Staurogyne repens

Micranthemum umbrosum

Micranthemum micranthemoides

Rog PM

cu placere,

mai am un 7x7 cm de HC Cuba, daca vrea cineva

Anuntul este valabil, pana luni,
trebuie sa plec din Buc. si acvariul din imagine sa va desfiinta, vreau sa scap de plante si de 7-8 neoni

Alternathera, staurogyne, micranthemum ... vezi poza de mai jos (scuzati calitatea).

mesaj pm , predare metrou titan / c-tin georgian
Nu-i cazul de curatenie, e bun si un topic "retineti si evitati". Imi pare rau de atata tevatura fara rost, mai bine nu i-as fi raspuns, dar initial am citit in diagonala si mi s-a parut ca insinueaza ca mi-a dat bani, abia apoi am priceput ca se referea la ban pe forum . Oricum, dai un BAN da' stii ca face, omul a intrecut masura.
trimite-i bre plantele


Sincer, ma gandeam sa-i trimit din nou, dar acum, vazand ce fel de om este, m-am razgandit.

El nu intelege ca, pana la urma, pagubitul sunt eu, pentru ca am pierdut timpul la posta, ca sa nu mai zic de costul transportului.
Este prima data cand imi face figuri posta, de asta nici n-am pastrat chitanta. Oricum, nu aveam ce recupera pt ca plantele sigur s-au topit iar pt 5 lei transportul n-as mai fi pierdut timpul.
Salut, merci pt complimente,

mi-ai dat vreun ban si nu stiu eu ?? de ce mananci rahat ? uita-te in profilul meu, vezi cate plante am donat si vorbeste cu persoanele care au primit de la mine si vei vedea ca nu sunt mincinos si n-am luat bani nicodata de la nimeni, am trimis si prin posta pe cheltuiala mea.

Daca la tine n-au ajuns asta e, se mai intampla, oricum nu-ti sunt dator cu nimic.

Seara buna
http://www.aquaticcommunity.com/tr/Ophiopogonjaponicus.php
Revin cu un subiect mai optimist: cum pregatim acvariul pentru cutremur

Care ar fi posibilele cauze ale unui astfel de eveniment (0:24) ?

 
Forum Index » Profile for euro2me » Messages posted by euro2me
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com