[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Horia
Forum Index » Profile for Horia » Messages posted by Horia
Message
Filtru extern SunSun debit- 1400l/h + prefiltru sun sun cu burete - 150 ron ( aprox 16 luni de functionare )

Filtru extern SunSun debit 2000l/h + prefiltru sun sun cu burete - 200 ron ( aprox 9 luni de functionare )

Filtru intern Resun sp 2500 - 40 ron ( aprox 9 luni de functionare )

Sterilizator Resun de 9 w -garnitura de etanseitate trebuie schimbata - cost 150 ron ( aproximativ 12 h timp de 7 zile )

Skimer Eheim 350 - 40 ron ( aprox 24 luni de functionare )


Acvariu - Homemade - 135x60x50 (Lxlxh) - volum brut 405 litri -
Geam de 10 - intarituri longitudinale si H ( coolant negru spate + decor 3D dedicat ciclidelor)
Nu este crapat nu are probleme, doar cateva zgarieturi de la nisip.
Capacul are instalatia electrica compusa din 2xT8 de 120 cm lungime + banda led + plus 2 ventilatoare de racire .
JBL Solar Marin Day T8 36 W 1200 mm 15000 K + Neon Sera Blue Sky Royal T8 36 W 120 cm 12000 K ( aprox 12 luni de functionare - 4 h / zi )

Cost acvariu, capac , decor - 800 ron

Bonus la acvariu - hranitor automat , incalzitor de 300 w , si diverse acareturi pentru mentenanta
Vechime acvariu aprox 12 luni


nu ofer transport pentru acvariu - ridicare personala
wassup 0728036012
Salut , wek asta avem un pret special pentru urmatorul sistem

Filtru extern SunSun debit- 1400l/h 5 litri siporax + 1 litru matrix
Filtru extern SunSun debit - 2000l/h 6 litri siporax si ceva matrix ]

Acvariu :135x60x50 (Lxlxh) - volum brut 405 litri - geam de 10 - intarituri longitudinale si H ( coolant negru spate + decor 3D ) cu decor si capac , nu este crapat nu are probleme , sunt doar cateva zgarieturi de la nisip .. instalatia electrica este compusa din 2xT8 de 120 cm lungime + banda led + plus 2 ventilatoare de racire , lumina JBL Solar Marin Day T8 36 W 1200 mm 15000 K + Neon Sera Blue Sky Royal T8 36 W 120 cm 12000 K, noanele au aproximativ 1 an de zile cu o medie de 4 h / zi de functionare . Sterilizator Resun de 9 w; Skimer Eheim 350 ; Pompa valuri SunSun- 2500l/h ; Incalzitor 300 w ; butoaie , bureti , mancare Sak mix , diverse acareturi , hranitor automat ...

Familie Venustus M+F
Familie Kadango M+F
Nyererei trio M + 2 F
Trewavasae red top trio M + 2 F
Auratus M + 2F
Mdoka white lips M+F
Demasoni 5 bucati insa sunt mici nu stiu ce sunt
Msobo familie M+F
Labidochromis caeruleus 2M + 1F
Pseudotropheus kingsize M+F
si ceva puiuti 4-6 bucati dar nu stiu sa zic ce natie sunt


NOTA :
Nu ofer transport – ridicare personala
Separat se dau decat pestii ( 800 lei ) toti

0728 036 012 ( pt poze wassp )
Se vind urmatoarele pachete ( doar pachete nu insistati separate mai ales la pesti )


Pachet 1 : Filtrare 500 lei ambele filtre cu material filtrant si prefiltre. Cadou la acest pachet filtru intern Resun 2500

Filtru extern SunSun debit- 1400l/h 5 litri siporax + 1 litru matrix
Filtru extern SunSun debit - 2000l/h 6 litri siporax si ceva matrix

Pachet 2 : Acvariu 700 lei
Specificatii : 135x60x50 (Lxlxh) - volum brut 405 litri - geam de 10 - intarituri longitudinale si H ( coolant negru spate + decor 3D ) cu decor si capac , nu este crapat nu are probleme , sunt doar cateva zgarieturi de la nisip .. instalatia electrica este compusa din 2xT8 de 120 cm lungime + banda led + plus 2 ventilatoare de racire , lumina JBL Solar Marin Day T8 36 W 1200 mm 15000 K + Neon Sera Blue Sky Royal T8 36 W 120 cm 12000 K, noanele au aproximativ 1 an de zile cu o medie de 4 h / zi de functionare . Cadou la acest pachet : Sterilizator Resun de 9 w; Skimer Eheim 350 ; Pompa valuri SunSun- 2500l/h

Pachet 3 : Pesti – 1000 lei

Familie Venustus M+F
Familie Kadango M+F
Nyererei trio M + 2 F
Trewavasae red top trio M + 2 F
Auratus M + 2F
Mdoka white lips M+F
Demasoni 5 bucati insa sunt mici nu stiu ce sunt
Msobo familie M+F
Labidochromis caeruleus 3M + 1F
Pseudotropheus kingsize M+F
si ceva puiuti 4-6 bucati dar nu stiu sa zic ce natie sunt

Nu ofer transport pentru acvariu si pesti – ridicare personala . Pachetele 1,2 se dau dupa ce se vinde pachetul 3

Anuntul de a vinde tot este insotit de urmatoarele detalii

Filtru extern SunSun debit- 1400l/h 5 litri siporax + 1 litru matrix - 200 ron inclus material filtrant
Filtru extern SunSun debit 2000l/h cu o stacare de 8 litri material filtrant ( 6 litri siporax si ceva matrix ) 250 ron inclus material filtrant
Filtru intern Resun sp 2500 - Moka
Prefiltre SunSun legate la furtunele de in - pline cu burete - Moka
Sterilizator Resun de 9 w legat la out-ul filtrului - 100 ron
Skimer Eheim 350 - Moka
Pompa valuri SunSun- 2500l/h Moka
Acvariu - Homemade - 135x60x50 (Lxlxh) - volum brut 405 litri - geam de 10 - intarituri longitudinale si H ( coolant negru spate + decor 3D ) 500 ron cu decor si capac , nu este crapat nu are probleme , sunt doar cateva zgarieturi de la nisip ..
Capac executat de Domnul Bucur Gabi,instalatia electrica este compusa din 2xT8 de 120 cm lungime + banda led + plus 2 ventilatoare de racire
JBL Solar Marin Day T8 36 W 1200 mm 15000 K + Neon Sera Blue Sky Royal T8 36 W 120 cm 12000 K

Vietati mature si ceva puiuti aprox 40 pesti

Familie Venustus M+F
Familie Kadango M+F
Nyererei trio M + 2 F
Trewavasae red top trio M + 2 F
Auratus M + 2F
Mdoka white lips M+F
Demasoni 5 bucati insa sunt mici nu stiu ce sunt
Msobo familie M+F
Labidochromis caeruleus 3M + 1F
Pseudotropheus kingsize M+F
si ceva puiuti 4-6 bucati dar nu stiu sa zic ce natie sunt

Stoc vietati ... eu ma gandesc undeva la 900 ron ... ( mai mult de jumatate sub cat m-au costat )

Preturile si ofertele " Moka " sunt doar daca se cumpara tot pachetul

pe bucati dau ..doar in combinatia urmatoare si la preturile precizate mai jos
stoc Pesti + Filtrare 1100 ron pestii + 600 filtrarea ( filtre , material , prefiltre , pompa valuri )
Bazin + capac ( doar dupa ce dau pestii cu filtrare ) 700 ron + sterilizator 100 ron

banii se pot da in 1217861258 rate , glumesc ! putem ajungem la o intelegere daca suntem oameni civilizati
koala wrote:Pretul e foarte bun iar acvariul arata tare bine!
Spor la vanzare si hai cu ala mare!


Multumesc !

mare mare sa fie
final
poza 4 .
Poza 3. stadiul actual
Poza 2 .
Poza 1 .
Anuntul de a vinde tot este insotit de urmatoarele detalii

Filtru extern SunSun debit- 1400l/h 5 litri siporax + 1 litru matrix - 200 ron inclus material filtrant
Filtru extern SunSun debit 2000l/h cu o stacare de 8 litri material filtrant ( 6 litri siporax si ceva matrix ) 250 ron inclus material filtrant
Filtru intern Resun sp 2500 - Moka
Prefiltre SunSun legate la furtunele de in - pline cu burete - Moka
Sterilizator Resun de 9 w legat la out-ul filtrului - 100 ron
Skimer Eheim 350 - Moka
Pompa valuri SunSun- 2500l/h Moka
Acvariu - Homemade - 135x60x50 (Lxlxh) - volum brut 405 litri - geam de 10 - intarituri longitudinale si H ( coolant negru spate + decor 3D ) 500 ron cu decor si capac , nu este crapat nu are probleme , sunt doar cateva zgarieturi de la nisip ..
Capac executat de Domnul Bucur Gabi,instalatia electrica este compusa din 2xT8 de 120 cm lungime + banda led + plus 2 ventilatoare de racire
JBL Solar Marin Day T8 36 W 1200 mm 15000 K + Neon Sera Blue Sky Royal T8 36 W 120 cm 12000 K

Vietati mature si ceva puiuti aprox 40 pesti

Familie Venustus M+F
Familie Kadango M+F
Nyererei trio M + 2 F
Trewavasae red top trio M + 2 F
Auratus M + 2F
Mdoka white lips M+F
Demasoni 5 bucati insa sunt mici nu stiu ce sunt
Msobo familie M+F
Labidochromis caeruleus 3M + 1F
Pseudotropheus kingsize M+F
si ceva puiuti 4-6 bucati dar nu stiu sa zic ce natie sunt

Stoc vietati ... eu ma gandesc undeva la 900 ron ... ( mai mult de jumatate sub cat m-au costat )

Preturile si ofertele " Moka " sunt doar daca se cumpara tot pachetul

pe bucati dau ..doar in combinatia urmatoare si la preturile precizate mai jos
stoc Pesti + Filtrare 1100 ron pestii + 600 filtrarea ( filtre , material , prefiltre , pompa valuri )
Bazin + capac ( doar dupa ce dau pestii cu filtrare ) 700 ron + sterilizator 100 ron

banii se pot da in 1217861258 rate , glumesc ! putem ajungem la o intelegere daca suntem oameni civilizati

poze urmeaza ... in seara asta dupa ce fac curat .. sau maine dupaamiaza sa vad cum ma incadrez .. insa pt a avea o idee asupra evolutiei acvariului , va rog rasfoiti acest topic drag mie
Anuntul de a vinde tot este insotit de urmatoarele detalii

Filtru extern SunSun debit- 1400l/h 5 litri siporax + 1 litru matrix - 200 ron inclus material filtrant
Filtru extern SunSun debit 2000l/h cu o stacare de 8 litri material filtrant ( 6 litri siporax si ceva matrix ) 250 ron inclus material filtrant
Filtru intern Resun sp 2500 - Moka
Prefiltre SunSun legate la furtunele de in - pline cu burete - Moka
Sterilizator Resun de 9 w legat la out-ul filtrului - 100 ron
Skimer Eheim 350 - Moka
Pompa valuri SunSun- 2500l/h Moka
Acvariu - Homemade - 135x60x50 (Lxlxh) - volum brut 405 litri - geam de 10 - intarituri longitudinale si H ( coolant negru spate + decor 3D ) 500 ron cu decor si capac , nu este crapat nu are probleme , sunt doar cateva zgarieturi de la nisip ..
Capac executat de Domnul Bucur Gabi,instalatia electrica este compusa din 2xT8 de 120 cm lungime + banda led + plus 2 ventilatoare de racire
JBL Solar Marin Day T8 36 W 1200 mm 15000 K + Neon Sera Blue Sky Royal T8 36 W 120 cm 12000 K

Vietati mature si ceva puiuti aprox 40 pesti

Familie Venustus M+F
Familie Kadango M+F
Nyererei trio M + 2 F
Trewavasae red top trio M + 2 F
Auratus M + 2F
Mdoka white lips M+F
Demasoni 5 bucati insa sunt mici nu stiu ce sunt
Msobo familie M+F
Labidochromis caeruleus 3M + 1F
Pseudotropheus kingsize M+F
si ceva puiuti 4-6 bucati dar nu stiu sa zic ce natie sunt

Stoc vietati ... eu ma gandesc undeva la 900 ron ... ( mai mult de jumatate sub cat m-au costat )

Preturile si ofertele " Moka " sunt doar daca se cumpara tot pachetul

pe bucati dau ..doar in combinatia urmatoare si la preturile precizate mai jos
stoc Pesti + Filtrare 1100 ron pestii + 600 filtrarea ( filtre , material , prefiltre , pompa valuri )
Bazin + capac ( doar dupa ce dau pestii cu filtrare ) 700 ron + sterilizator 100 ron

banii se pot da in 1217861258 rate , glumesc ! putem ajungem la o intelegere daca suntem oameni civilizati

poze urmeaza ... in seara asta dupa ce fac curat .. sau maine dupaamiaza sa vad cum ma incadrez .. insa pt a avea o idee asupra evolutiei acvariului , va rog rasfoiti acest topic drag mie

Sigur asa o sa fie
Asa ar fi normal ??????
Buna Ziua Dragilor

Multumesc pt tot ajutorul acordat cat pentru sfaturile voastre . bazinul a ajuns la standardul maxim pe care al poate oferii , zic eu .. este momentul sa-l bagam la vanzare cu tot ce are in el

pe viitor o sa ma gandesc la ceva mai mare , alte vietatii cat sita modelitate de filtrare

pana atunci ... pt cei interesati Se vinde TOT

Koala trebuie sa fac un anunt si la sectiunea Vanzari nu ?>
Horia wrote:
dan.pavelescu wrote:Aveti grija cu Koala, ca e pilot de cursa lunga

Incercam ! Incercam !


O cafea sa fie
dan.pavelescu wrote:Aveti grija cu Koala, ca e pilot de cursa lunga

Incercam ! Incercam !
Am un bazin curatel si tocmai bine pregatit pregatit pentru noii locatari. Se aude pan' la Targoviste?
Deseara plec la spritz (pensiune in satul Magura, pe langa Buzau), iar maine am zi de "coclauri & gratare".



Domnule, unde anume in Targoviste ... la cine ... pai cum, trebuie sa vedem cat de rece este vinul in Targoviste ????
Dupa masa de seara
Rezolvat , poxipol bicomponent nu mai picura
Multumesc pentru pont Koala
Si ceva poze ca am ramas restant
 
Forum Index » Profile for Horia » Messages posted by Horia
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com