[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: MaroKanu20
Forum Index » Profile for MaroKanu20 » Messages posted by MaroKanu20
Message
1 are 20-22 cm iar cel?lalt are 17-19 cm nu ?tiu sexele .
1 are 20-22 cm iar cel?lalt are 17-19 cm nu ?tiu sexele . a?tept oferte !
am avut si eu din parcul carol seamana cu guppy dar nu sunt asa colorati ! au fost adusi pt a manca larve de tantari !
Buna seara na?a mea are un acvariu cu ciclide africane ?i care s-au umplut de gris ?i sunt f letargici exista cv tratament sau...?care poate fi cauza ?
Lorenzini este mai cv c? mirciulica ;)
cumpar un acvariu cu lungimea de 60-80 de cm ieftin !
nu vreau din pet shop vreau sa fie natural ma gandeam ca sunt undele lemne care pot lasa cv toxic in apa din cauza asta intrec totul in acvariu o sa fie natural strang materialele cand o sa fie o sa postez
salutare vreau sa merg sa imi aduc cv lemne pietre pt un proiect nou gen nativ fish cu pesti autohtoni ce lemne pot folosi sau ce nu pot folosi daca este mai simplu ?
salut mai aveti acvariul?
ce dimensiuni are acvariu?
Salut vroiam sa fac un background cu pietre.mai exact sa lipesc pe partea din spate a acvariului pietre credeti o sa tina cu silicon si ce silicon as putea folosi !A mai facut cnv asa cv ?
off topic IOR-ul este plin de testoase din acestea tocmai din cauza ca oameni le-au dat drumu dupa 2-3 ani in lac !!!
vreau sa cumpar un acvariu ieftin minim 60cm lungime
cumpar acvariu cu lungimea de 70 cm latimea si inaltimea nu am o cota fixa!
Lostrite sau regina etc cum vreti voi am avut in acvariul din curte multa vreme anul trecut a trebuit sa le eliberez in toamna din pacate.sunt niste pesti extrem de inteligenti si uneori agresivi mananca orice de la firimituri de paine pana la viermi rame muste pesti au un colorit foarte frumos !!!Acum vreau sa ma duc pe vacaresti cand se incalzeste sa prin cativa sa ii tine cu cativa ,,gambusia affinis'' care seamana cu guppy !!! cand termin o sa postez si ceva poze cu acvariu !!!
cumpar un acvariu minim 60cm lungime cu capac ieftin sa fie!
Pare foarte natural imi place.Cred ca este unu din cele mai frumoase acvarii cu africani din punctu meu de vedere multa bafta in continuare !!!
Cum spune si colegu sunt niste paraziti care cresc sub solzi nu cunosc vreun remediu dar dak poti scoate un solz posibil sa gasesti si parazitu !!!
eu zic ca e vrajeala am mai patit eu dastea cu un papagal cine dadea moca familie de pisica sfix formata din 9 membri?
schimb bila cladophora cu alte plante easy astept oferte !!!
 
Forum Index » Profile for MaroKanu20 » Messages posted by MaroKanu20
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com