[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez acvariu 35-45l; [Nicolae Grigorescu]  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

Salut, donez un acvariu home made cu urmatoarele dimensiuni aproximative: LHl 60x30x20 (35-40l)

Acvariul vine cu pietris, incalzitor noname 50W si un green tiger barb Si mai are doua neoane de mobila de 8W lipite pe laterale (unde aveam acvariul initial nu incapea o lampa deasupra).

L-am tinut in ultimul an pe balcon ca bazin de carantina, si gradinita, dar am pierdut definitiv lupta cu algele si cu umezeala pe balcon, asa ca sunt nevoit sa renunt la el. Trebuie curatat bine, dar in rest nu are nici o problema.

Se ridica personal din zona metrou Nicolae Grigorescu (5min metrou, pe bdul N Grigorescu). Doar seara dupa ora 18:00 si in perioada asta datorita sarbatorilor doar in anumite zile (miercuri, sau in weekend)

Eventual vand la el un filtru 450 l/h Aquael - pret 50 lei, folosit la acvariul acesta.

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
cengherbogdan
Junior member

Joined: 11/10/2007 22:21:56
Messages: 45
Location: Bucuresti
IP:
Offline

slaut .. ti-am dat PM
[Email]
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

rezervat pana sambata pt cengherbogdan

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
sorellys
Junior member

Joined: 23/07/2009 09:23:45
Messages: 25
Location: Bucarest
IP:
Offline

salutare, ai PM, daca nu ajunge sambata "cengherbogdan" , vin sa-l iau eu.
ai nr meu de tel (un SMS sau un apel si sun eu)
mercic

o zi buna!
eugen.popp
Senior member
[Avatar]

Joined: 15/09/2008 17:02:41
Messages: 579
Location: Bucuresti - N. Grigorescu
IP:
Offline

S-a dat conform promisiunii initiale. Se poate inchide.

I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death that brings total obliteration.
[Email] [WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com