[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Cu ce sa-mi tratez ancistrusul la ochi?  XML
Forum Index » Boli/tratamente
Author Message
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

In acvariul de 100 de litri de care v-am mai povestit pe aici am si 2 ancistrusi dintre care unul primit de la cineva care isi eliminase acvariul.Problema e ca acest peste avea de la inceput ochii aproape albi si e clar ca are ceva.Pupila nu se mai vede , parca e acoperita de o chestie ce seamna cu albusul unui ou prajit.Am vrut sa postez mai demult dar am tot uitat.Aproape ca nu mai vede si nu stiu ce tratament sa-i aplic.So , help me plsss

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
viviparu'
Senior member

Joined: 31/08/2004 20:19:34
Messages: 1131
Location: Ploiesti
IP:
Offline

Pentru asta e clar ca-ti trebuie un antibiotic ocular. Cred ca gasesti in farmaciile de uz uman asa ceva. Mi se pare ca-i zice "ocuvit"

Oare unde vom gasi atatea intrebari pentru cate solutii avem?
[Email]
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

Dap cred k ai dreptate parca am mai auzit si eu de el.Mersi mult.

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
 
Forum Index » Boli/tratamente
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com