[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Problema de" log in"  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
bozeta
Member
[Avatar]

Joined: 13/02/2004 21:38:03
Messages: 264
Location: Iasi
IP:
Offline

Nu stiu daca s-a mai discutat problema asta (de asta postez aici :-) ) dar de fiecare data cand accesez forumul imi cere sa ma loghez desi am selectat optiunea de logare automata la fiecare vizita.....nu stiu care e problema??? sa fie de la windows ...nu am nici o idee
Cel mai suparataor e ca desi ma loghez dupa ce scriu un articol imi cere din nou sa ma loghez si tot ce am scris se pierde.
Sper ca m-am facut inteles....si sper sa nu se intample din nou acelasi lucru dupa ce voi da acum "submit" la acest topic.
[Yahoo!] [ICQ]
fr0ggy
Senior member
[Avatar]

Joined: 06/09/2004 15:30:00
Messages: 590
Location: brasov
IP:
Offline

daca ai ceva antyspyware, sau optiune de sters automat coockies, de acolo poate sa fie.
[Yahoo!]
bozeta
Member
[Avatar]

Joined: 13/02/2004 21:38:03
Messages: 264
Location: Iasi
IP:
Offline

Nu am nici un program de genul asta si nici macar antivirus, am windows 2000 si nu am avut probleme cu virusii niciodata.
Cu otiunea de sters automat coockies,nu stiu ce sa spun...tine de windos sau de vreun program anume?
[Yahoo!] [ICQ]
fr0ggy
Senior member
[Avatar]

Joined: 06/09/2004 15:30:00
Messages: 590
Location: brasov
IP:
Offline

de program (net browser). nu neaparat auto delete coockies. poate sa fie si delete cockies on exit ... samd. variante.
[Yahoo!]
bozeta
Member
[Avatar]

Joined: 13/02/2004 21:38:03
Messages: 264
Location: Iasi
IP:
Offline

Cred ca ma depaseste situatia....am sa mai verific
of topic.....tiamathys, nu pot sa dau reply la pm tau, daca vrei sa discutam cauta-ma pe messenger
[Yahoo!] [ICQ]
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com