[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez pui de black molly si de guppy(Bucharest Only)  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

Salutare oameni buni , uite k au mai trecut vreo 2 luni si am aparut iar la sectiunea Vanzari pentru ca am niste pui de molly si de guppy care-mi suparpopuleaza acvariu lde 15 liitri si vreau sa-i dau.Mai exact am 11 molly si vreo 15 pui de guppy.Puii de guppy sunt mai micuti , abia acum au inceput sa li se coloreze cozile(au aprox 1 luna jumate) dar molly sunt mai mari.Daca vreti niste puisori simpatici pe gratis dati un PM si vedem cum facem.

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
costea alin
Unripe member

Joined: 18/06/2005 22:28:35
Messages: 2
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

salut johnny as vrea si eu cativa pestisori ca nu prea am deloc vivipari.Daca esti dragutz te rog sa ma anunti pe mess adresa mea este cosmincostea88 si vb scolo sau scrie-mi pe forum.mercy mult .pa
johnny6600
Senior member
[Avatar]

Joined: 16/01/2005 03:20:40
Messages: 914
Location: Bucuresti - Berceni
IP:
Offline

Iti dau fara probleme , am bagat id-ul tau in agenda dar vad ca nu ai intrat pe net pana acum , iti trimit un PM cu nr meu.

Pentru ca n-am stiut ce sa aleg intre mecanic,tamplar,geamgiu,electronist,chimist,fizician,biolog sau veterinar le-am ales pe toate asa ca m-am facut acvarist
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com