[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
caut killie  XML
Forum Index » Killie
Author Message
kid
Member
[Avatar]

Joined: 05/05/2005 22:54:19
Messages: 157
Location: Bucuresti
IP:
Offline

pe siteul recomandat http://www.killie.world-net.ro/ nu raspunde nimeni la nici un mail (poate nu se deranjeaza nimeni pt cateva bucati asta este dreptul lor)
dar am sanse sa gasesc undeva prin bucuresti? vo piata ceva sau magazin?
si inca o intrebare pt cunoscatori: daca sunt compatibili cu guppy, xifo, neoni? sau nu e recomandat
multumesc
[Yahoo!]
lukaboy
Senior member
[Avatar]

Joined: 11/09/2004 08:45:01
Messages: 505
Location: Bucuresti, Mihai Bravu
IP:
Offline

vezi ca gasesti ceva amphiosemioni la petshop-ul din Cora. erau chiar frumusei, nu stiu daca sunt baieti sau amestecati, ca nu ma pricep...

bafta si tine-ne la curent!

http://www.seachem.ro
[Email]
Magda
Senior member

Joined: 17/03/2004 08:20:12
Messages: 710
IP:
Offline

In general e recomandat sa tii numai killie in acvariu si din acestia doar o specie. Stiu ca australe merg in combinatie cu neonii. Pe vechiul forum la sectiunea de killie era o discutie pe tema asta.
g.g
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 08/08/2002 04:30:55
Messages: 1728
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Fundulopanchax Gardneri N'sukka ar fi buni pentru inceput. Sunt destul de rai, asa ca ar trebui tinuti numai ei in bazin.

Cei ce vor killie, ar fi bine sa ia legatura cu Batracianus sau cu killiefish_dan.

Just for fun!
www.REEF.ro
[WWW]
Batracianus
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 21/11/2001 02:00:00
Messages: 2805
Location: Pitesti cartier Sătrăiesti
IP:
Offline

Batracianus sta cam prost cu killie(mai putin cu Fp.gardneri);s-a mutat cu domiciliul si a intrerupt niste chestii plus ca a avut pierderi la mutat
acum e in plina refacere

Cine sapa capra moarta a altui vecin prieten la nevoie de dimineata,se cunoaste ca de departe ajunge sa cada singur
[Email] [Yahoo!]
clio
Junior member

Joined: 13/07/2005 20:14:24
Messages: 16
IP:
Offline

custodele acestui site, cosmin@world-net.ro, nu raspunde la nici un mail, mai mult l-a lasat de izbeliste

asadar sti cineva o alta sursa unde sa ne cheltuim si noi banii pe niste pestisori? ca daca am inteles bine, "batra" este inca in refacere.
clio
Junior member

Joined: 13/07/2005 20:14:24
Messages: 16
IP:
Offline

utie-l chiar mai sus....
sunt neatent...
 
Forum Index » Killie
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com