[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
ceao  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
relu_ag
Junior member
[Avatar]

Joined: 30/01/2008 23:18:06
Messages: 30
Location: Timisoara
IP:
Offline

Ceao,in primul rand tin sa va salut pe toti membri si sunt incantat de a putea dialoga si invata , de ce nu, anumite lucruri de la voi. Sunt din Timisoara , pesti am de inainte de revolutie, mai nou sunt interesat doar de Ciclide africane, in momentul de fata am cam 30 de specii iar acvarii...destule, practic pot spune ca am o mica crescatorie. Cam atat deocamdata si sper intr-o colaborare interesanta
Sormon
Junior member
[Avatar]

Joined: 07/01/2008 21:26:51
Messages: 46
Location: Toronto
IP:
Offline

Salutare Relu
Ce sa zic, ne-ai starnit curiozitatea cu cele 30 de specii de Ciclide si te-as ruga sa pui si tu cateva poze :foto:

:jumpers:

Cine intreaba e prost pentru 5 minute, dar cine nu intreaba ramane prost pentru totdeauna...
[Yahoo!]
Intros
Senior member
[Avatar]

Joined: 25/02/2004 00:00:07
Messages: 823
Location: Bucuresti Titan
IP:
Offline

Bine ai venit Relu,
Uite ca se mareste numarul membrilor iubitori si posesori de ciclide africane aici, pe forum (eu sunt doar spectator in ce priveste aceste specii, dar nu pot sa nu ma bucur sa vad ca apar pasionati aici...). Te asteptam cu posturi si imagini desigur.

Acei care cer minuni nu se indoiesc ca ei cer naturii intreruperea minunilor ei.
relu_ag
Junior member
[Avatar]

Joined: 30/01/2008 23:18:06
Messages: 30
Location: Timisoara
IP:
Offline

Merci pentru primire, incerc si ceva poze, numai sa ma dumiresc cum sa o fac.
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com