[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
bleed - ma apuc iar :)  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
BLeeD
Up In Smoke
[Avatar]

Joined: 23/09/2004 01:25:22
Messages: 677
IP:
Offline

Cred ca am facut un an de cand am fost nevoit sa "ma las". Ieri mi-am cumparat un nou acvariu, 100 x 40 x 40 cm (cel mai mare de pana acum).
Plecasem hotarat sa-mi iau unul complet de dimensiuni mai mari dar m-am razgandit. Sincer nu pretul m-a facut sa ma razgandesc ci gandul ca vreau sa muncesc eu la el. Cu sticla n-am avut chef sa-mi bat capul, nu-mi place ideea sa stau cu o "bomba de apa" in casa asa ca am preferat unul gata facut, dar suportul, capacul, backgroundul, instalatia electrica vreau sa le fac eu. Cred ca va dura destul de mult pana voi posta poze cu acvariul terminat , timpul liber pe care-l pot dedica constructiei acvariului este destul de scurt...in schimb ma apuc sa citesc si sa recuperez tot ce am pierdut pana acum in materie de acvaristica. (mai imi permit sa fac asta pe la serviciu din cand in cand )


In alta ordine de idei ...sunt mandru ca inca mai sunt membru acvariu.ro, calitatea acestui forum a crescut foarte mult si ma bucura sa vad ca se practica raspunsuri ample , detaliate si nu chestii telegrafice ca intr-o goana dupa posturi. Ma bucura ca unii oameni "vechi" inca mai exista pe aici si ca unii au disparut. Ma enerveaza aceasta emoticoana : :o si ca n-am EDIT

PS: Mi-a venit aceasta idee in timp ce scriam acest post : considerati potrivita sectiunea / topicul acesta ca sa continui sa cer sfaturi privitoare la viitorul meu acvariu sau ar fi mai bine sa deschid un thread special pt asta in alta parte?

image
[Email]
viulian
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 03/10/2007 22:03:37
Messages: 3646
Location: Buc./Brx.
IP:
Offline

Bine ai revenit, chiar daca eu n-am fost pe aici cand ai plecat :-)

Despre post, am experienta cu un thread lung (are vreo 8 pagini) dar lumea si-a pierdut interesul in el.

Cred ca ai avea mai mult success daca ai face thread pentru fiecare problema in parte de care te lovesti. Unii poate au experienta la neoane, si nu or sa citeasca posturi intregi legate de background de exemplu - sa identifice unde intrebi tu ceva de un neon, si sa raspunda fix la ala.

Divide et impera
[WWW]
BLeeD
Up In Smoke
[Avatar]

Joined: 23/09/2004 01:25:22
Messages: 677
IP:
Offline

A trecut apropae o luna si n-am reusit sa fac nimic in legatura cu acvariul. Al naibii timp liber In schimb am reusit sa-mi cumpar o masina=> mai multa mobilitate. Cu siguranta imi va fi mai usor.
Uff abia astept sa am acvariu!!!

image
[Email]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com