[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Revenire  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
catalin_32
Moderator
[Avatar]

Joined: 06/05/2002 00:42:08
Messages: 237
Location: Ploiesti
IP:
Offline

Va salut..... dupa ceva ani! :jumpers:
Am observat multe schimbari fata de ceea ce stiam in legatuta cu acvariu.ro , marea majoritate fiind numai de bine. Cam multe "divorturi" in acesti ani, foarte multe nume noi si ce ma bucura cel mai mult am vazut si ceva inscrieri din partea ploiestenilor.
Ceva asemanator am trait si eu in ultimii trei ani : divortat , recasatorit :bguit: si fff ocupat . Cel mai important lucru, privind acvaristica, este faptul ca sotia este de acord cu "nebuneala" mea legata de acvarii. Cu toate ca ma sustine , in momentul de fata mai am decit un singur acvariu amenajat , dar si acesta cam saracutz: doi cardinali , patru caridina japonica (un mascul si trei femele "gravide" ), anubias nana, java moss (pe un bolovan), cryptocoryne wendtii green, hygrophila corymbosa angustifolia si un echinodorus rubin mititel. Totul in 120 litri. Cu prima ocazie de "timp liber" o sa incep reamenajarea, dar numai dupa ce voi trece prin Bucuresti.
Apropos... va mai intilniti duminica?
[Email]
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Ne bucuram sa refacem vechea garda ...asadar bine ai revenit.
Pan` la urma ai ramas in coada de peste cu plecarea aia a ta...ce ai mai facut cu caridinele alea, ai reusit ceva???
Daca ai nevoie de ceva anume, plante, pesti, scrie si o sa se gaseasca sprijin
Despre partea cu Ploiestiul iti recomand calduros sa-i strangi pe baietii de pe forum si sa va faceti un grup local, unit.

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Dan
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 11/01/2002 02:00:00
Messages: 3268
Location: Bucuresti - Colentina
IP:
Offline

hehe ... long time no see... bine ai revenit cataline

-- aCVarist, deci eXist --
[WWW]
bobo36
Junior member

Joined: 07/09/2007 21:37:43
Messages: 10
Location: Ploiesti
IP:
Offline

Salut, Catalin! Eu cred ca sunt unul dintre ploiestenii mai nou inscrisi (desi am fost ani buni "pandac" pe aici . Cred ca ideea de a "strange randurile" e foooooarte buna... Sa vedem ce "iese"!
catalin_32
Moderator
[Avatar]

Joined: 06/05/2002 00:42:08
Messages: 237
Location: Ploiesti
IP:
Offline

Sandu wrote:Pan` la urma ai ramas in coada de peste cu plecarea aia a ta...

Am stat doar trei luni...Nu merita efortul. Cistig mai bine in tara decit afara.
Sandu wrote:ce ai mai facut cu caridinele alea, ai reusit ceva???

N-am mai incercat de atunci. Le-am "dus" doar trei saptamani. Ar merita sa mai experimentez o tura fiinca trei dame sunt deja in luna a noua
bobo36 wrote: Cred ca ideea de a "strange randurile" e foooooarte buna... Sa vedem ce "iese"!

Ar trebui sa luam legatura pe IM si sa dezbatem problema
[Email]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com