[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Sa ma prezint si eu....  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
DDA
Unripe member

Joined: 19/09/2007 23:21:50
Messages: 4
Location: TM
IP:
Offline

Numele meu este Andreea si sunt din Timisoara. Acvarii si pesti am de mai multi ani, dar de ceva vreme m-am apucat mai serios de acvaristica. Acvarii am vreo 5, cu volume intre 50 si 250 L si o destul de mare varietate de pesti (plus acvariile pentru masculi de betta, crescut puiet si efectuarea eventualelor tratamente). Am intrat pe acest forum cautand informatii, deoarece zilele trecute stateam si ma gandeam la acvariile destul de multe care stau goale in garaj si care au intre 7 si 30 L si mi-a venit o idee: ce-ar fi sa-mi incerc si eu norocul cu un "nano tank"? Stiu ca e greu, dar pentru mine va fi o adevarata provocare, provocarea de a face ceva nou si de a mai invata cate ceva. Si intrand aici, am vazut schimbul de replici dintre userii nano si sandu (sper ca nu i-am botezat) si mi-am dat seama aici e de mine si ca aici voi gasi oameni de la care am cu adevarat ce invata. bine, e adevarat, nu ma intereseaza numai acvariile nano, ci acvaristica in general, dar asta ma preocupa in momentul de fata. In rest, ce sa va mai zic? In afara de "Bine v-am gasit!" nu-mi vine nimic in minte....
Lazar Ginel
Ogar batran
[Avatar]

Joined: 18/01/2005 12:14:27
Messages: 1755
Location: IASI
IP:
Offline

Bine ,ai venit printre noi Andreea
Si multe satisfactii in aceasta pasiune
Ce bine este sa avem printre noi si fete
Sigur spirtul vostru de observatie este mai fin ca al nostru
Asteptam acvarii super de la tine

Ogar batrin dar.... cu miros fin
eu_florin3l
Junior member
[Avatar]

Joined: 01/09/2007 13:25:15
Messages: 38
Location: Constanta
IP:
Offline

Bun venit in gasca

http://www.youtube.com/watch?v=hTT3K0HHbnQ
Anubias
Senior member
[Avatar]

Joined: 17/08/2004 00:35:02
Messages: 839
Location: Finlanda
IP:
Offline

Bine ai venit! Sper sa invatam reciproc acvaristica, unii de la altii

Sa aveti apa cristal in acvariu!
Galeria mea
DDA
Unripe member

Joined: 19/09/2007 23:21:50
Messages: 4
Location: TM
IP:
Offline

Multumesc tuturor pentru primire. Chiar sper sa am o "colaborare" cat mai placuta cu voi toti, si daca pot, va ajut cu cea mai mare placere.
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com