[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
bine va-m gasit  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
Baldur
Junior member
[Avatar]

Joined: 12/09/2007 13:27:54
Messages: 38
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Salut
Ma nunesc Daniel,, am 30 de ani si am un acvariu de vreo 35 de litri. La-m cumoparat in primavara si am in el citiva calistusi si niste zebre.
Am mai avut acvariu si cand eram mic, dar atrunci toti pestii mi-au murit si nu m-am mai apucat. era o moda, ca toti prietenii mei aveau si am vrut sa am si eu. Dupa un timp toti ne-am lasat, dar acum mie mi-a revenit microbu. Am avut noroc si cu nevasta ca m-a lasat sa-mi iau din nou acvariu, desi zice ca sint om in toata firea ce dumnezeu.
Am gasit forumul vostru de vreo cateva luni, dar am vazut ca nu poti citi totate informatiile de pe aici daca nu esti inregistrat. Asa ca am devenit si eu membru acum ca sa pot citi. Ca mereu descopar chestii noi poe aici si pe care nu le mai stiam.
Sa fie-ntrun ceas bun.
[Email]
eu_florin3l
Junior member
[Avatar]

Joined: 01/09/2007 13:25:15
Messages: 38
Location: Constanta
IP:
Offline

Salutari si sa fie intr-un ceas bun

http://www.youtube.com/watch?v=hTT3K0HHbnQ
Intros
Senior member
[Avatar]

Joined: 25/02/2004 00:00:07
Messages: 823
Location: Bucuresti Titan
IP:
Offline

Baldur wrote:
Am avut noroc si cu nevasta ca m-a lasat sa-mi iau din nou acvariu, desi zice ca sint om in toata firea ce dumnezeu.


Se pare ca pasul cel mai greu l-ai facut... iar la 30 ani esti tinerel bine ! Arata-i sotiei acvariile de pe link-ul de aici la galeriile cu imagini si poate te roaga ea sa faci unul mai mare ! Numai bine si succese in acvaristica !

Acei care cer minuni nu se indoiesc ca ei cer naturii intreruperea minunilor ei.
andreic
Membru de baza

Joined: 14/09/2007 22:03:09
Messages: 334
Location: Bucuresti - Sector 6
IP:
Offline

Jeff Senske si ADA. Cine nu ar vrea?
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com