[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Cica tre sa ma prezint  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
kyto
Junior member

Joined: 14/09/2007 21:46:05
Messages: 6
Location: Ploiesti
IP:
Offline

Asa scria la regulament, ca tre sa ma prezint, na ce sa fac, vin si eu cu o mica prezentare
28 de ani, programator, ugigas de pesti,

pentru cine vrea sa stie mai multe sa caute pe google Haotik, sau sa imi viziteze blogul personal, www.haotik.ro

Cred ca acum cateva luni cand incercam sa ma inregistrez si nu mergea sa "ocupat" haotik si oi fi tot eu cu user nevalidat, asa ca am alt nick pe aici, nu prea-mi convine chestia asta dar nu se darama cerul din asta. Important e sa invat cat mai multe ca sa nu mai chinui pestii.
eu_florin3l
Junior member
[Avatar]

Joined: 01/09/2007 13:25:15
Messages: 38
Location: Constanta
IP:
Offline

Salutari ....sa iti treci si u locatia pa profil

http://www.youtube.com/watch?v=hTT3K0HHbnQ
Intros
Senior member
[Avatar]

Joined: 25/02/2004 00:00:07
Messages: 823
Location: Bucuresti Titan
IP:
Offline

Salut! Am intrat pe site-ul tau, o singura remarca - acvariul II are niste crengi foarte frumoase, ar avea potential, daca schimbi pietrele mari de rau, albe, rotunde, cu ceva fragmente stancaris negru de pe la munte, marimi diferite, mai mici puse "in dezordine" in fata, mai marisoare spre spate si 1-2 tufe cryptocoryne mici pe acolo. Doar o idee...

Acei care cer minuni nu se indoiesc ca ei cer naturii intreruperea minunilor ei.
kyto
Junior member

Joined: 14/09/2007 21:46:05
Messages: 6
Location: Ploiesti
IP:
Offline

o sa trec locatia imediat.


Acvariul 2 a aparut din cauza ciorbei pe care o am, pesti nu prea multi ci foarte multi. Sper ca in curand sa am un acvariul de 500litri si astea se vor desfinta probabil. Nu am stat nici de plantarea lui, am inca plante in celalalt in ghivece, etc.

Pietre negre...... daca gasesc pe rau si dastea si nu sfaraie la otet fi sigur ca o sa incerc si sfatul tau.
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com