[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Diverse  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
opaliu
Member

Joined: 04/09/2014 12:29:43
Messages: 183
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Am renuntat la acvaristica,asa ca vind urmatoarele:
-Incalzitor de apa pt acvarii RS ELECTRICAL de 50w,nou,pret 25ron si unul folosit la pret de 20ron
-incalzitoare de acvarii JENECA de 25w,folosite putin la pret de 20ron/buc.
-incalzitor de acvarii RESUM,DE 25W,putin folosit la pret de 20ron
-pompa de aer BOYU SC-7500(3,5w),iesire de 2*3l/min(are doua iesiri) la pret de 20 ron
-filtru de apa extern WALDBECK (nemtesc),folosit nu foarte mult,volum undeva la2-3litri,cu medii de filtrare in el, putere 6w, debit 400l/h (mediile de filtrare ar trebui spalate),la pret de 50ron
-filtru de apa cascada SENSEN,DE 5W,debit 500l/h,la pret de 50ron(nu mai am pisla de la el si oricum nu facea fata);
-filtru de apa extern BOYU EF-05(cu mediile de filtrare in el),putere 5w,debit de 150l/h la pret de 50ron;
-TETRAMIN FULGI XL 800G LA 50RON
-Pompe de aer cu acumulatori BOYU D-300A,1,2l/min,4 bucati,noi,nefolosite la pret de 60ron/buc (cu atit le-am luat si eu)
-2 pompe de aer pe baterii OCEAN FREE-FIGHTER2 noi la care pot oferi si adaptor pt. baterii de la R6(AA) laR20(D),pret 30ron/buc si adaptorul la 10ron/set;
-pompa de aer BOYU cu baterii D-200,2l/min+adaptor baterii R6(aa) la R20(D),pompa e noua .Pret 30ron pompa si 10ron adaptorul;
-pompa de aer JENECA(MICUTA) de1,5w si 1,6l/min la 15ron;
-Difuzor co2 nou+electrovalva(valva soneloida)noua,speciala pt acvarii+sistem co2 cu sare de lamiie si bicarbonat toate la pret de 100ron
-3 neoane OSRAM FLUORA noi de 30w(pt cresterea plantelor de acvariu) la pret de 30ron/buc(sunt noi) si balast electronic de 40w nou la 20ron si balast electronic de 30w(unul folosit si unul nou) la pret de 15ron/buc.
Cine doreste ceva din produse sa-mi dea mesaj P.M.
Multumesc!
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com