[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Sal  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
dukydaf1
Junior member
[Avatar]

Joined: 23/08/2007 22:11:36
Messages: 7
Location: Galati
IP:
Offline

De abia m-am inscris pe forum in mare parte pentru ca aveam nevoie sa postez la cereri :-) si apare la anunturi ca trebuie sa postam aici , asa ca iata-ma.

Am experienta medie, si Dumnezeu m-a ajutat sa inmultesc cateva specii de pesti ( pe langa vivipari :-o ).

Detin mai multe acvarii si un iaz micut. Cel mai mare acvariu are 250l, 2 filtre externe, 5*36W (1*Aqua Glo, 4*JBL Natur), reactor de CO2+DIY, substrat JBL Aqua Basis si nisip.

Am cateva specii de pesti si multe plante si ma straduiesc sa castig cat mai multa experienta in cresterea si inmultirea pestilor.Si sa reusesc si eu sa imi asez acvariu in genul celor de la siteurile straine de plante :-)
[Yahoo!]
Val
Magister Ludi
[Avatar]

Joined: 13/11/2002 12:14:10
Messages: 1279
Location: Papenburg
IP:
Offline

Bine ai venit printre noi.

La un moment dat o sa iti ceara cineva sa iti treci locatia la profil, asa ca mai bine iti zic eu acum. Ajuta mult cand ceri ajutor.

Toate cele bune.
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Bine ai venit!
Te asteptam la discutii pe tema plantelor de acvarii si nu numai, in speranta perfectionarii aquascaping-ului pana la nivelul dorit de tine.
Poti sa prinzi ceva curaj...deobicei pe aici ne cam cunoastem pe nume nu pe nick...as prefera cand corespondez cu tine sa-ti scriu salut mai cristi, radu, ion sau cum te-o chema decat sa iti sa-ti zic ce mai faci mah dukydaf :-) . In general se mai trece si varsta.

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
dukydaf1
Junior member
[Avatar]

Joined: 23/08/2007 22:11:36
Messages: 7
Location: Galati
IP:
Offline

De obicei evit sa adaug informatii care nu mi se cer , dar din moment ce mi s-a cerut. Sunt Mihai si am 16 ani si sunt in acvaristica cam de 9 ani.

In legatura cu locatia, este scrisa sub numele meu, Galati, Romania, Europa, Terra,Sistemul Solar... :-o
[Yahoo!]
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Ok, nu ma intelege gresit, nu vrem sa para a ancheta de tip politienesc(ai vazut din semnatura cat imi sunt de dragi militienii ) dar sunt cateva informatii care pe viitor o sa ne ajute pe toti intr-o mai buna colaborare.
In ceea ce priveste locatia de care ti-a zis Val , probabil nu era inca trecuta la ora postului respectiv...sau poate nu o vazuse el...nu stiu, nu iti bate capul cu maruntishurile de inceput, treci la topicurile care ti se par interesante si dupa ce iti faci o impresie despre forum te asteptam la scris!

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com