[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Ce chestie???...  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
alef0
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2007 09:19:50
Messages: 149
Location: Bucuresti - Mosilor
IP:
Offline

...chiar eu sa fiu al douamiilea user pe acest forum.

Bine v-am gasit !!!
[WWW]
fipilica
Senior member
[Avatar]

Joined: 04/03/2004 10:52:05
Messages: 609
Location: Brasov, Calea Bucuresti nr. 106
IP:
Offline

:yeee: welcome

...
[Yahoo!] [MSN]
Val
Magister Ludi
[Avatar]

Joined: 13/11/2002 12:14:10
Messages: 1279
Location: Papenburg
IP:
Offline

Bine ai venit printre noi. O sedere placuta in mijlocul familiei acvariu.ro.
In afara de faptul ca esti al 2000-lea... ceva despre tine...experienta, acvarii, fauna, flora etc?

alef0
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2007 09:19:50
Messages: 149
Location: Bucuresti - Mosilor
IP:
Offline

Val wrote:Bine ai venit printre noi. O sedere placuta in mijlocul familiei acvariu.ro.
In afara de faptul ca esti al 2000-lea... ceva despre tine...experienta, acvarii, fauna, flora etc?


Nimic spectaculos: barbat, virsta medie, inaltime medie ,greutate... asisdarea, pasiuni multiple, experienta pe cit am citit si am practicat, acvarii destule, flora, fauna... binisor, sisteme de la "home made" pina la cele de firma, etc. si va mai zic eu cind o fi cazul.
[WWW]
Gabriel
<'))))<
[Avatar]

Joined: 23/11/2001 02:00:00
Messages: 2030
Location: Constanta
IP:
Offline

Pai la sectiunea "Despre noi" se vorbeste doar despre ce/cate acvarii avem, cum sunt echipate, flora si fauna lor si nu in ultimul rand cati ani de experienta avem nicidecum despre varsta, inaltime sau greutate asta fiind un forum dedicat acvaristicii si nu dating-ului.

Bineinteles ca nu esti obligat sa o faci dar o astfel de prezentare poate da un plus de "greutate"posturilor tale. Sau poate iti place misterul ... :-)

Oricum bine ai venit pe forum.
Sfarsitorul
Member
[Avatar]

Joined: 15/05/2006 03:19:24
Messages: 114
Location: Buzau
IP:
Offline

macar orasul sa-l pui la locatie.
poate suntem vecini si in loc sa ne intalnim la o stam si ne jupuim destele in taste :-)

Nil mortalibus ardui est. (Horatiu, "Ode")
[Email]
alef0
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2007 09:19:50
Messages: 149
Location: Bucuresti - Mosilor
IP:
Offline

Sfarsitorul wrote:macar orasul sa-l pui la locatie.
poate suntem vecini si in loc sa ne intalnim la o stam si ne jupuim destele in taste :-)

O.K. Sunt din Bucuresti.
Abia m-am intors din concediu si abia de acum o sa am timp sa intru pe forum.
[WWW]
chitron
Member

Joined: 29/03/2006 15:29:51
Messages: 139
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Domnu sef ,nu te supara, nu trebuie sa o spui ca si cum cineva iti vrea raul ci pur si simplu sa iti treci locatia.Poate vei intreba despre un produs sau ce vrei tu si pentru ajutor le va fi mai usor celorlalti sa iti spuna unde gasesti produsul deoarece altfel iti poate raspunde cineva de la 2000km si tu te vei supara sau vei avea impresia ca te ia la mishto.
Asa ca cel mai simplu baga si tu locatia
alef0
Member
[Avatar]

Joined: 20/08/2007 09:19:50
Messages: 149
Location: Bucuresti - Mosilor
IP:
Offline

Gata sefu. Trecut si locatia. Nu stiam cum sa procedez dar am aflat.
De cumparat nu cumpar decit hranuri Hikari. La ce pesti/plante mai am eu nu ma mai intereseaza alte produse, cel putin in acest moment.
[WWW]
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

alef0 wrote:Gata sefu. Trecut si locatia. Nu stiam cum sa procedez dar am aflat.
De cumparat nu cumpar decit hranuri Hikari.


Ce are Hikari cu ...prefectura? Hai sa nu le amestecam.
Este remarcabil insa cate date ai din bucataria interna pentru un barbat de virsta medie, inaltime medie ,greutate... asisdarea

Nu ai putea totusi sa intri mai amanuntit in descrierea ta asa cum iti cerea si Gabriel? Nu stiu de ce...avem asa mai multi un sentiment ca parca ne-am cunoaste...

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Gabriel
<'))))<
[Avatar]

Joined: 23/11/2001 02:00:00
Messages: 2030
Location: Constanta
IP:
Offline

Sandu wrote:Nu stiu de ce...avem asa mai multi un sentiment ca parca ne-am cunoaste...


Sandu - cred ca comunicam telepatic. Mai ales dupa ce am citit postul de mai inainte - cel cu Hikari.
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com