[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Donez acvariu 180 l +filtru, ornamente ?i un ancistrus mascul adult  XML
Forum Index » Donatii
Author Message
AlinaT
Unripe member

Joined: 13/10/2021 07:55:19
Messages: 3
IP:
Offline

Donez acvariu 180 l, stare buna împreun? cu filtru, ornamente ?i un ancistrus mascul adult, r?mas singur ?i nefericit în atâta spa?iu.
AlinaT
Unripe member

Joined: 13/10/2021 07:55:19
Messages: 3
IP:
Offline

AlinaT wrote:Donez acvariu 180 l, stare buna împreun? cu filtru, ornamente ?i un ancistrus mascul adult, r?mas singur ?i nefericit în atâta spa?iu.
Zona Dristor.
Myriam
Junior member

Joined: 04/11/2021 15:56:30
Messages: 5
IP:
Offline

Sunt interesata de acvariu pentru fratele meu mai mic.
Avem un acvariu mai mic suprapopulat si nu putem sa renuntam la niciun pestisori din cauza fratiorului, îi iubeste pe toti prea mult
As fi foarte recunoscatoare în numele lui daca s-ar concretiza donatia!

Daca doriti, poate veni tatal meu, locuim in zona.

Numarul de telefon al tatalui este: 0770578832 .

This message was edited 1 time. Last update was at 04/11/2021 16:06:24

paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

cine il primeste, il showrumuieste ^^

Pe scurt, cine il ia, il arata "concretizat"

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
Myriam
Junior member

Joined: 04/11/2021 15:56:30
Messages: 5
IP:
Offline

Bine, paradoxx! Daca aceasta este parerea ta despre oameni înseamna ca ai multi ,,prieteni" si ca ti s-a intamplat un eveniment nefericit daca ai o parere asa de buna depre oameni. Sincer, te compatimesc! Nu toata lumea este asa cum crezi tu.

This message was edited 1 time. Last update was at 04/11/2021 21:28:38

paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Nu inteleg mesajul,pentru ca eu spuneam de urmatorul posesor al acvariului sa il faca frumos si sa il prezinte. Cuvantul corect era "showroom" dar am folosit o romaneasca pentru mini amuzament, aici suntem intre prieteni, de aceea am folosit si cuvantul concretizat...pfff...si inainte eram satui de noi insine dar stupiditatea cu covidu ne.a inrait incat sa credem numai aiureli.

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
ugarit5
Senior member
[Avatar]

Joined: 20/04/2020 17:30:39
Messages: 1188
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Sincer,mie mi se pare suspect ca un user care s-a inregistrat ieri vine cu o astfel de poveste fara niciun post anterior si sare direct la rubrica de donatii,si la ce donatie valoroasa. Donatorul ar trebui sa aiba grija ce doneaza cui,multi rechinasi umbla pe-aicea
[WWW]
Myriam
Junior member

Joined: 04/11/2021 15:56:30
Messages: 5
IP:
Offline

Imi pare rau! Am în?eles gresit mesajul, de aceea am scris asa. Stiu si eu ca intr-o pandemie trebuie sa fim uniti.

M-am înregistrat ieri pentru ca nu sunt genul de persoana care sa citeasca forumuri sau sa petreaca mult timp pe internet. Stiu ca se apropie Craciunul si am cautat cu tatal meu mai multe site-uri cu donatii. El este de principiu mai vechi si spune ca mai bine iti merge cand primesti ceva cu drag de la cineva. Urmand sfatul lui si vazand ca ceilalti pestisori sunt sanatosi chiar au si pui, am scris acest mesaj si nu am putut sa o fac decat daca m-am inregistrat pe aceasta platforma.
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Daca tot ai facut.o, fii cu noi aici. Fiind aici nu vei invata doar tu de la noi ci si altii de la tine(cat poate si noi). In acvaristica mereu este cate ceva de invatat.

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
AlinaT
Unripe member

Joined: 13/10/2021 07:55:19
Messages: 3
IP:
Offline

Va mul?umesc frumos tuturor. Anun?ul nu mai este valabil.
 
Forum Index » Donatii
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com