[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Acvariu 180L BA + 160L Sump + Pompa DCS 3000  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
MSI
Senior member
[Avatar]

Joined: 27/12/2017 20:20:12
Messages: 767
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Salutare,

Se vinde sistem:

* Acvariu MP 180L (100x40x45) stare foarte buna +

* Cutie overflow Bean Animal facuta la comanda CNC laser, 3 gauri cu flanse si tevaraie completa Bwinstal, 1 robinet - sistemul merge perfect, foarte silentios +

* Retur facut din PVC Bwinstal +

* Pompa de recirculare controlabila DCS 3000 Jebao, DC, silentioasa si in stare foarte buna +

* Sump MP 160L compartimentat cu acrilic in 3 camere, una pt skimmer si alte materiale ceramice, una pt un refugiu genero, bubble trap si apoi camera de retur, sistemul este gandit sa preia un surplus urias +

* Capac/paravan facut din lemn, foarte estetic si eficient, permite instalarea usoara a unei lamp +

* Sistem prindere fir metalic de tavan

In total luate pe elemente fac mai bine de 1500 RON si nu prea am pus la socoteala munca.

Vreau sa dau sistemul cu 600 RON, totul, este excelent ca sistem plug and play pt inceput, eu l-am folosit 2 ani, fara probleme!

O poza cu sistemul (din arhiva) - momentan este gol si asteapta un nou proprietar:

image


MSI Reef
MSI
Senior member
[Avatar]

Joined: 27/12/2017 20:20:12
Messages: 767
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Oferta de weekend

500 RON, Bazin + Sump + Pompa + tot ce inseamna tevi, tur/retur, capac si prindere lampa tavan.

Trebuie sa eliberez locul, celalalta optiune este sa duc totul la curte in pod .. dar parca nu as face efortul asta .

Bazinul este in bucuresti, sector 6, piata crangasi - daca exista doritori din tara, trebuie sa se ocupe de logistica, de preferat sa aveti un prieten sa-l ridice.

This message was edited 2 times. Last update was at 02/05/2020 11:30:25


MSI Reef
EverSad
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 17/02/2020 06:41:26
Messages: 2087
Location: Cernavoda
IP:
Offline

VREAU EU ! (daca mai este disponibil)

Cand se poate veni dupa scule?

Decat flamand si sarac, mai bine satul si bogat.
Optiune din: Luca 6, (20-26) cred ca....
MSI
Senior member
[Avatar]

Joined: 27/12/2017 20:20:12
Messages: 767
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Multumesc, topicul se poate inchide. Ii doresc noului proprietar sa-l folosesc cu placere si sa se bucure de el.

MSI Reef
 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com