[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Acvariu COMPLET  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
Mihai.J
Junior member

Joined: 21/05/2018 14:33:24
Messages: 49
IP:
Offline

Dupa cum spune si titlul vand un set complet,pachet,ce contine:ACVARIU 80×35×40(L×l×î) 110L circa 90 de apa am eu in el,cu capac si lumina benzi led,2 lumina calda,2 rece,1 albastara,1 rosie.
FILTRE:1 intern TURBO N 750 folosit circa 1 an,filtru extern JBL E 402 NOU! achizitionat acum circa 9 luni,cu factura si garantie,NEFOLOSIT,IN CUTIE.PREFILTRU SUNSUN HE 602 CANISTRA NOUA NEFOLOSITA,am folosit doar buretii.
Comoda la acvariu din MDF negru lucios,facuta acum circa 1 luna...deci noua,facuta pe dimensiunile acvariului si inaltimea de 82cm.
Pe langa acestea diverse: maternitate resun fh01,incalzitor aquael gold 75 professional (nu este pt acv acesta),1l cermec jbl,o pompa de aer folosita,magnet curatare,diverse plante,o buturuga....am si cativa chiriasi in el
Tot pachetul,nu vand separat,650 lei.Pt cei interesati ofer poze in particular pe wapp
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com