[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Buna  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
DianaElenaBechi
Unripe member
[Avatar]

Joined: 19/02/2019 20:16:16
Messages: 4
IP:
Offline

Buna, numele meu este Diana Becheanu, am 23 de ani ?i sunt din Bucuresti. Nu cunosc foarte multe despre acvaristica, este un hobby pe care l-am descoperit cam acum un an, datorit? tat?lui prietenului meu, care are un acvariu superb de care m-am îndr?gostit iremediabil. Am primit de la iubitul meu un betta mascul, Ahti (da, ?tiu, e ciudat sa î?i botezi pestele) ?i încerc sa m? documentez cât mai mult despre el ?i acvaristica in general. Multumesc??
scorpionul
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 26/11/2011 22:13:12
Messages: 3090
Location: Bucuresti Drumul Taberei
IP:
Offline

Bine ai venit Diana! Daca tatal prietenului tau are un acvariu superb inseamna ca la el vei gasi spijin de valoare. Daca ai nelamuriri si vrei ajutor suntem si noi pe aici

armonia vietii consta in echilibrul pe care il asiguram
[Yahoo!]
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Insist si eu in a spune ca daca vrei sa iti faci ceva frumos,sa ne intrebi inainte,pt a nu cheltuii banii sau a ucide pestisori,in acvaristica e usor sa gresesti si greu sa remediezi. Ne bucuram ca esti printre noi,sper sa ramai cat mai mult timp posibil

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
ccdumitrescu
Senior member

Joined: 15/12/2011 14:53:35
Messages: 753
Location: Bucuresti - Crangasi
IP:
Offline

Bine ai venit , primul sfat este sa ii asiguri un acvariu de minim 10 litri ,un filtru micut si incalzitor

Bucuresti-Crangasi ;0748143754
[Yahoo!]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com