[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Salut  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
Sebi_Bnc
Unripe member

Joined: 25/12/2018 19:10:05
Messages: 3
IP:
Offline

Salut, numele meu e Sebi am 32 de ani si sunt din Tg-Mures, de curand mi s-a aprins scanteia pt acvaristica si vreau sa incep un acvariu si o sa am nevoie de sfaturile si parerile voastre ca sa fac alegerile potrivite, sper ca ma veti putea ajuta
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Pai....spune.ne bugetul dedicat si o sa te ajutam.
Ce trebuie sa sti prima si prima data este ca in acvaristica este total opusul a celorlalte hobbyuri,mai precis in acvaristica nu incepi cu un acvsriu de 5/10 litri sa te obisnuiesti,ca apoi sa iei altul mai mare,ci invers: un acvariu mic e mai greu de intretinut. Recomand achizitionarea a unui acvariu facut de cineva sau second in caz de bugetul este unul modic,un acvariu de cel putin 80/100l, rste mai usor de intretinut decat unul de 25l de exemplu(nu trebuie sa stai toata xiua cu mana in el)

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
ocean
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 26/06/2014 14:12:14
Messages: 2852
Location: Targu Mures
IP:
Offline

Bine ai venit, te gandesti ce vrei/iti place si ne spui ce ai vrea
P.S. Sa-ti treci locatia la profil, nu o sa tina minte mereu lumea de unde esti, unele sfaturi depind si de locatie

This message was edited 2 times. Last update was at 07/02/2019 20:08:24

[Email]
Sebi_Bnc
Unripe member

Joined: 25/12/2018 19:10:05
Messages: 3
IP:
Offline

Nu imi pot edita profilul sau cel putin nu pot de pe telefon, nu stiu
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com