[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Salut!  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
gigigrasu
Unripe member

Joined: 28/05/2012 18:32:34
Messages: 2
Location: Brsasov
IP:
Offline

Salut la toti colegii de pe forum si chiar daca e putin mai tarziu La multi ani!!!

Ma numesc Dumitru Gheorghe sau mai scurt Gigi si sunt din Brasov . Sunt nou pe forum si chiar sunt bucuros ca exista asa ceva .
Ca experienta nu ma consider un ancepator chiar caca am avut pesti di anii 80 , pe vremea cand daca aveai un "vibrator" erai cel mai tare din cartier.
Cam asa arata acvariu meu , scuze ca nu sunt curate geamurile, as vrea un acvariu mai mare decat asta de 80 cm si 110 l dar nu am spatiu .
Decat nimic deocamdata ma multumesc cu asta .

Sa auzim de bine !!!!
Ape limpezi la toata lumea !!!
[Thumb - acvariu.jpg]

Antecume
Senior member
[Avatar]

Joined: 01/02/2017 16:04:13
Messages: 987
Location: Bucuresti, Corbeanca
IP:
Offline

Salut,
Bine ai venit pe forum.
Da, si eu am strans din greu bani prin anii 80 (copil fiind) si mi-am luat 'vibrator'. Tare scula la vremea aia.
Dar si bazaia in draci.

[Nano cu albinute] [Old tree]
gigigrasu
Unripe member

Joined: 28/05/2012 18:32:34
Messages: 2
Location: Brsasov
IP:
Offline

Salut!
Multumesc de urare .
Acum am vazut gresala din graba , MA CONSIDER INCEPATOR!!! aici ai tot timpul de invatat ceva .
Si pompele astea mai noi de aer tot do acelas principiu merg , parca totusi cele vechi nu erau zgomutoase erau made in RFG .

O zi buna la toata lumea .
Liv
Ultrahigh member

Joined: 12/11/2015 11:35:12
Messages: 2107
Location: Bucuresti, sector 2, Pantelimon
IP:
Offline

Bina ai venit.

Tot timpul vei avea de invatat ceva nou.

Pompa mea din RFG cumparata cam prin '77-'79 inca functioneaza. Dar e mult mai zgomotoasa decit cele actuale. Dar are vreo 4-5 ani de functionare continua.

Sa aveti animale sanatoase, plante frumoase si apa limpede.
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com